Tag: pjesa

Meshkujt nuk duhet ta mbajnë telefonin në xhepin e pantallonave, paraqet rrezik të madh

18/09/2019

Pavarësisht frikës mbi telefonat dhe rrezatimin, pjesa më e madhe e njerëzve e mbajnë aparatin e tyre celular në xhepin e pantallonave. Por një studim ... Read More

Djemtë nuk duhet ta mbajnë telefonin në xhepin e pantallonave

17/09/2019

Pavarësisht frikës mbi telefonat dhe rrezatimin, pjesa më e madhe e njerëzve e mbajnë aparatin e tyre celular në xhepin e pantallonave. Por një studim ... Read More

A e dini se çfarë kuptimi ka shenja e gjysmë-hënës në gishtat tuaj?

20/05/2019

Pjesa e bardhë në thonjtë tuaj që mban formën e gjysmë-hënës ka rëndësi të madhe në shëndetin tuaj të përgjithshëm. Kjo gjysmë-hënë ndryshe quhet edhe ... Read More

A e dini se çfarë do të thotë shenja e gjysmë hënës në thonjtë tuaj?!

16/05/2019

Pjesa e bardhë në thonjtë tuaj që mban formën e gjysmë hënës është shumë e rëndësishme dhe duhet të keni kujdes të mos e dëmtoni. ... Read More

Ja çka përmban një iftar i shëndetshëm

15/05/2019

Koha e iftarit është pjesa më e mirë e ditës gjatë agjërimit, por iftari mund të jetë sfidues për njerëzit që dëshirojnë t’i përmbahen zakonit ... Read More

Mënyrat sekrete se si mund të bëheni më të mençur

09/05/2019

Truri është pjesa më e rëndësishme e trupit të njeriut – dhe prapëseprapë shumica e njerëzve nuk i kushtojnë shumë rëndësi këtij organi. Përderisa pasojat ... Read More

Numri i vijave në kyçin e dorës tregon sa gjatë do jetoni

01/05/2019

Pjesa më e madhe e vijave në kyçin e dorës tregojnë sa jetë të gjatë do të keni, gjersa vijat e ndërprera janë indikator të ... Read More

Thaçi: Takimi i Berlinit ishte i rëndë, lajm zhgënjyes për vizat

29/04/2019

Ka përfunduar edhe pjesa e dytë apo darka në takimin e Berlinit për Ballkanin Perëndimor, i cili u mbajt me ftesë të kancelares gjermane, Angela ... Read More

​Përfundon pjesa e parë e takimit të Samitit të Berlinit

29/04/2019

Ka përfunduar pjesa e parë e Samitit për Ballkanin Perëndimor në Berlin, i cili mbahet me ftesë të kancelares gjermane, Angela Merkel dhe presidentit francez, ... Read More

Mbyllet pjesa e parë në mes të Man Utd dhe Chelseas

28/04/2019

Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Manchester United dhe Chelseas. Manchester United dhe Chelsea po përballen në Old Trafford në kuadër të javës ... Read More

Man Utd – Man City, ky është rezultati pas pjesës së parë

24/04/2019

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit Manchester United – Manchester City. Derbi i qytetit të Mançesterit, nuk ka dhuruar fitues pas pjesës së parë, ... Read More

Will Smith sjell pamje të reja nga prapaskenat e xhirimeve të “Bad Boys”

19/04/2019

Muaj më parë, Will Smith ka konfirmuar që së shpejti publikohet pjesa e tretë e "Bad Boys". Will Smith së fundi përmes rrjeteve sociale ka ... Read More