Tag: pjesë

Fjolla e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në biznesmenin, në këtë mënyrë ja shpreh ndjenjat që ka

26/10/2020

Këngëtarja e mirënjohur, Fjolla Morina kohët e fundit është pjesë e pandashme e mediave rozë. Ajo po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, duke bërë ... Read More

Leonora shfaqet pa të brendshme: Po nuk provove gjera të ndryshme, kurrë…

25/10/2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Leonorën e bën grimerja ‘kukull, mezi do ta njhni në foton e fundit

20/10/2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Këngëtarja shqiptare flet e përlotur: Jam nisur me gomone për Itali, ka qenë një terror i vërtetë

05/10/2020

Këngëtarja e njohur Marsela Çibukaj është bërë pjesë e rubrikës “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare, ku ka rrëfyer eksepriencën e saj kur ... Read More

Olti Curri habit me deklaratën: Rozana Radi është e sëmurë nga mendja, Ilda është shumë nevrike

05/10/2020

Opinionisti Olti Curri, pjesë e jurisë së rubrikës “Maskat”, në “E Diell”, ku personazhe të njohur, që nuk janë profesionistë në muzikë, do të sfidojnë ... Read More

Taulant Xhaka i jep fund dilemave, firmos deri në vitin 2024 me skuadrën e…

11/09/2020

Mesfushori i Kombëtares do vazhdojë të jetë pjesë e Bazelit, pavarësisht se emri i tij shpesh ka qenë i lidhur me një largim nga zviceranët. ... Read More

Ushqim që ju shpëton nga sëmundjet e zemrës

26/08/2020

Ju pëlqejnë apo jo, perimet jeshile tanimë dihet se janë pjesë e rëndësishme e dietave te shëndetshme, shkruan Medical Daily. Hulumtimi më i ri, I ... Read More

Dush i ftohtë apo i nxehtë? Ja çfarë i bën mirë trupit në netët e nxehta

28/07/2020

Dushi është një pjesë shumë e rëndësishme e përditshmërisë, por varet nga temperatura që koha e shpenzuar nën ujë mund të ofrojë benefite të ndryshme. ... Read More

Shorti i Champions-it, skuadra kampione e Kosovës mëson rivalin për fazën paraeliminatore

17/07/2020

Është hedhur sot shorti për fazën paraeliminatore të Ligës së Kampioneve, ku do të marrë pjesë edhe skuadra që do shpallet kampione në Ipko-Superligën e ... Read More

KUJDES/ Mjekët shtojnë listën: Kjo është një tjetër simptomë e Covid-19, flisni urgjent me mjekun nëse…

14/07/2020

Skuqja dhe irritimi i lëkurës është zyrtarisht pjesë e listës së simptomave të Covid-19 kanë thënë mjekët shkencorë. Ata arritën në këtë përfundim pasi 1 ... Read More

Këto gjëra ua plakin trurin para kohe

16/06/2020

Ndërsa plakja është një pjesë e pashmangshme e jetës, ne përpiqemi, sa më shumë që të jetë e mundur, për të fshehur shenjat e rritjes ... Read More

A e dini çfarë ka brenda kësaj pjese të kabllos tuaj?

02/06/2020

A e dini pse kablloja e laptopit ose e ndonjë pajisje tjetër e ka këtë pjesë në formë cilindrike në fund? Duket se pothuajse të ... Read More