Tag: plan

Pijeni para se të flini dhe zhdukeni dhjamin brenda një nate

03/07/2019

Në këtë artikull, ne do të ju paraqesim një dietë “emergjence”. Ky plan është tepër i shpejtë dhe shumë efikas. Njerëzit, të cilët kanë një ... Read More

Pijeni para se të flini gjumë dhe zhdukeni dhjamin brenda një nate!

12/06/2019

Në këtë artikull, ne do të ju paraqesim një dietë “emergjence”. Ky plan është tepër i shpejtë dhe shumë efikas. Njerëzit, të cilët kanë një ... Read More

Rina Balaj në shtrat e veshur me minifund, në plan të parë vë këmbët seksi

21/04/2019

Rina Balaj në shtrat e veshur me minifund, në plan të parë vë këmbët seksi Rina Balaj është shfaqur joshëse e veshur në të kuqe. ... Read More

Plani ‘B’ i Realit nëse dështon transferimi i Pogbas

11/04/2019

Real Madrid ka bërë gati një plan ‘B’ nëse dështon transferimi i Paul Pogbas. Mesfushori francez është synimi kryesor i Real Madridit për afatin kalimtar ... Read More

Modelja shqiptare vë në plan të parë të pasmet atraktive në imazhin e fundit

10/04/2019

Modelja shqiptare vë në plan të parë të pasmet atraktive në imazhin e fundit Françeska Jaçe është njëra nga femrat më të komentuara në showbizzin ... Read More

Plani i Fergusonit për ta ndalur Messin

26/03/2019

Në autobiografinë e vet, Sir Alex Fergusoni zbuloi se ai e kishte bërë një plan se si do ta ndalonte Lionel Messin nëse Manchester Unitedi ... Read More

KFOR: Nuk ka indikacione për incidente të mundshme në veri, ne nuk dimë për ndonjë plan

13/03/2019

KFOR nuk është i njohur me ndonjë plan për të cilin është spekuluar në disa media serbe lidhur me synimin e dyshuar se Prishtina do ... Read More

LG G8 ThinQ mund të kontrollohet edhe me lëvizjen e dorës (Foto)

28/02/2019

Kompania në vështirësi LG, nuk e ka në plan të dorëzohet. Gjiganti korean i teknologjisë, prezantoi në Mobil World Congress modelin e ri G8 ThinQ ... Read More

Rikthehet Liga e Evropës – Interi, Arsenali dhe Chelsea kërkojnë fitoren

14/02/2019

Sot (e enjte) janë në plan ndeshjet e para të fazës së 1/16-tës në Ligën e Evropës. Pas ndeshjeve të Ligës së Kampionëve në mbrëmjen ... Read More

Apple pritet të lansoj modelet e reja iPad dhe AirPod 2 muajin e ardhshëm

12/02/2019

Një spekulim i ri ka dalë në sipërfaqe, duke deklaruar se Apple ka në plan të organizoj një ngjarje të lansimit të produktit, ku nuk ... Read More

Haxhi Shala: Shihet se ka një plan të koordinuar mes BE-së, Thaçit e Vuçiqit për Kosovën (Video)

05/02/2019

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Haxhi Shala ka thënë se po duket se ka një plan të kurdisur për të ardhmen e Kosovës, të cilit i ... Read More

Selimi: Është pritur që një ditë Thaçi do të “nxjerrë kokën” e të flet për ndarje të Kosovës

05/02/2019

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se ekziston një plan për një ndarje të re të Kosovës. Selimi, në një lidhje direkte për ... Read More