Tag: planet

Me Sarrin te Juventus vjen edhe Romagnoli

04/06/2019

22:18 | 4 Qershor 2019 22:18 | 4 Qershor 2019 Mediat italiane vazhdojnë të raportojnë për planet e Maurizio Sarrit, në rast se angazhohet në ... Read More

NASA: Hëna po zvogëlohet

14/05/2019

Hëna e Tokës ka aktivitet të rrallë gjeologjik dhe herë pas here, si në Tokë dhe në planet të tjera ndodhin tërmete, dhe për shkak ... Read More

Kështu duket dizajni i ri i Facebook-ut në telefon

02/05/2019

Facebook ka zyrtarizuar planet për ridizajnim komplet të websajtit të saj tepër popullor. Edhe pse ndryshimet në uebsajte nuk janë të rralla, ridizajnimet e Facebook ... Read More

Nike planifikon të lansojë këpucët e veçanta për golf

02/05/2019

Nike ka njoftuar planet për lansimin e këpucëve Air Max 1 Golf ‘Grass’. Këto këpucë do dalin shumë shpejt në treg dhe do kushtojnë rreth ... Read More

Lufta e ftohtë e Gareth Bale me Real Madridin

01/05/2019

Gareth Bale nuk do të jetë në planet e Real Madridit sezonin e ardhshëm sipas kërkesës specifike të Zinedine Zidane, dhe gjithashtu për shkak të ... Read More

“Dua të qëndroj edhe për 100 vite te Inter”

28/04/2019

19:09 | 04/28/2019 Inter është duke i bërë planet për sezonin e ri. Inter po planifikon që në verë t’i bëjë disa përforcime, duke filluar ... Read More

Drejtori sportiv i Dortmund tregon se ku do të luaj Sancho sezonin e ardhshëm

27/04/2019

Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc, ka zbuluar planet e talentit të skuadrës për të ardhmen. Jadon Sancho, i cili po konsiderohet si një ... Read More

Roma po ia vazhdon ‘dështakut’ kontratën

22/04/2019

Roma ka filluar t’i bëjë planet për transferimet e afatit kalimtar të kësaj vere. Roma po mendon t’i bëjë disa transferime, por është duke e ... Read More

Nara tregon planet e Icardi për të ardhmen

19/04/2019

E dashura dhe njëkohësisht agjentja e Mauro Icardi, Wanda Nara, ka zbuluar planet e argjentinasit për të ardhmen. Sipas Nara, i dashuri i tij nuk ... Read More

Plisave u dështon udhëtimi në Gjilan

18/04/2019

Prishtinës i kanë dështuar planet për t’i marrë ‘Plisat’ në Gjilan. Prishtina do të udhëtojë në Gjilan pa tifozerinë e tyre në ndeshjen që do ... Read More

‘Ciao’ Icardi, Inter gjen sulmuesin e ri

18/04/2019

Inter është duke i bërë planet që t’i ndajë rrugët me Mauro Icardin në këtë verë. Inter e di se nuk mund ta mbajë në ... Read More

Rakitic i thotë ‘PO’ gjigantit nga Serie A

07/04/2019

Ivan Rakitic do të largohet nga Barcelona në fund të këtij sezoni. Ivan Rakitic nuk është më në planet e Barcelonës, andaj do të largohet ... Read More