Tag: planifikojë

Nintendo mund të lansoj dy modele të reja Switch këtë vit

25/03/2019

Sipas spekuliemeve të mëparshme, Nintendo në fakt mund të planifikojë lansimin e një Nintendo Switch të ri, më vonë këtë vit. Tani sipas një raporti ... Read More

Suso i Milanit dhe Barella i Cagliarit në radarin e Arsenalit

12/02/2019

Arsenali ka nisur të planifikojë skuadrën për sezonin e ardhshëm gjersa këtë kampionat po has në vështirësi. Shefi i zbulimit të lojtarëve të klubit anglez, ... Read More