Tag: planifikuar

Japonia dërgon raketë furnizuese në hapësirë

25/09/2019

Pas dështimit të lëshimit të planifikuar dy javë më parë për shkak të shpërthimit të zjarrit, Japonia dërgoi me sukses raketën pa pilot në Stacionin ... Read More

Takimi mes Isa Mustafës dhe Shpend Ahmetit shtyhet për javën tjetër

22/05/2019

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa dhe ai i PSD-së, Shpend Ahmeti kishin planifikuar të takoheshin nesër. Por, ky takim është shtyrë dhe do të mbahet ... Read More

Rrëfimi i të mbijetuarit të masakrës së Dubravës – Sadik Zeqiri, njeriu që në trup ka plumbin që nga ajo kohë (Video)

21/05/2019

Më 19 -24 maj të vitit 1999, ndodhi një krim i planifikuar i pushtetit serb në burgun e Dubravës. Pushteti serb në atë kohë kishte ... Read More

Shtyhet konferenca për media për rastin e Loredana Zefit

10/05/2019

11:15 | 10 Maj 2019 11:15 | 10 Maj 2019 Konferenca për media e planifikuar të mbahet në ora 12:00 është shtyrë për ora 14:00. ... Read More

Man City me dy transferime rekorde në verë

21/04/2019

Manchester City është duke planifikuar që në verë të bëjë disa shpenzime të ëmdha. Manchester City po tenton që në verë ta transferojë Joao Felixin ... Read More

Juventus me mega ofertë për Iscon

21/04/2019

Juventus është duke planifikuar t’i bëjë disa transferime rekorde në verë. Juventus është duke tentuar ta transferojë Isco Alarconin nga Real Madrid. Cristiano Ronaldo është ... Read More

471 mijë euro i kushtojnë Kosovës zgjedhjet në komunat veriore

20/04/2019

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, ka thënë se buxheti I planifikuar për zgjedhjet në veri të Kosovës është 471 euro. Ajo ka ... Read More

Arsenal me super transferim nga Barcelona

18/04/2019

Arsenal është duke planifikuar të bëjë një transferim gjigant nga Barcelona. Arsenal po tenton ta transferojë Samuel Umtitin njga Barcelona. Mbrojtësi francez e ka humbur ... Read More

Inter me transferim 70 milionësh nga rivali i Serie A

17/04/2019

Inter është duket planifikuar që në verë ta fillojë rikthimin në majat e futbollit. Inter do t’i bëjë disa transferime të mëdha, në mënyrë që ... Read More

Man Utd me transferim 130 milionë euro nga rivali i Premierligës

14/04/2019

Manchester United është duke planifikuar të bëjë një transferim të madh në verë. Manchester United po tenton ta transferojë Christian Eriksenin nga Tottenham. ‘Djajtë e ... Read More

Sot mbahet seanca e rregullt, në rend dite 17 pika

12/04/2019

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen sot në një seancë plenare ku janë planifikuar të diskutohen 17 pika të rendit të ditës. Në ... Read More

Vjedhja e miliona eurove në Aeroportin e Tiranës, publikohen pamjet e para – grabitësit me armë në shkallët e avionit (Foto)

09/04/2019

E menduar dhe e planifikuar në detaje ashtu si në një film aksion që mund ta kemi parë me qindra herë në televizion. Gjithçka shkoi ... Read More