Tag: Podujevë

E sulmon bashkëshorten, arrestohet

13/05/2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë, dhe i njëjti është shoqëruar në stacionin policor, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë psikike ... Read More

Gënjen për një rast vjedhje, arrestohet

27/03/2019

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti ka lajmëruar apo kallëzuar në mënyrë të rreme në lidhje me një rast të vjedhjes. ... Read More

Ia merr traktorin, e mashtron se do t’ia kompensoj me dyer e dritare

22/03/2019

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti më 15 mars 2019 kishte mashtruar viktimën mashkull K-Shqiptar duke ia marrë një traktor me ... Read More

Gjendet mjet i dyshimtë në kopshtin e një personi në Podujevë

18/03/2019

Një person në Podujevë ka raportuar se në kopshtin e tij ka hasur në një mjet të dyshimtë. Policia ka siguruar vendin e ngjarjes ndërsa ... Read More

Rrah nënën dhe motrën, arrestohet i dyshuari nga Podujeva

12/03/2019

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje familjare kishte sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij, duke iu shkaktuar ... Read More

Një muaj paraburgim personave që shkaktuan aksidentin e rëndë në Podujevë

11/03/2019

Gjykata Themelore në Prishtinë, dega në Podujevë, u ka caktuar nga një muaj paraburgim dy personave të cilët të shtunën shkaktuan një aksident trafiku ku ... Read More

Dy të arrestuar në Podujevë, abuzuan seksualisht me të mitura

23/02/2019

Policia ka arrestuar dy presona në Podujevë për shkak të keqpërdorimit seksual të personave nën moshën 16-vjeç. Në Podujevë, pasditen e djeshme njësitet relevante kanë ... Read More

Rrah babanë, arrestohet i dyshuari në Podujevë

12/02/2019

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti për shkak të një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull K/Shqiptar-babanë e tij. Viktima ka ... Read More

I vidhen 1,000 euro në kërcënimin e armës në Podujevë

13/01/2019

Ankuesi mashkull ka raportuar se për deri sa ishte në lokalin e tij në Podujevë, tre të dyshuar të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve ... Read More