Tag: Pogban

Në ‘Old Trafford’ ka një ofertë spektakolare për Paul Pogban

15/05/2019

18:57 | 05/15/2019 Sezoni 2018/2019 nuk ka qenë aspak i mirë për Paul Pogban te Manchester United. Mesfushori francez ka disa muaj që është lidhur ... Read More

Solskjaer: Pogba do të luajë kudo që kemi nevojë për të

21/04/2019

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka paralajmëruar Paul Pogban se nuk do të luajë vetëm në pozitat që francezi dëshiron. United do të ... Read More

Man Utd gjen mënyrën se si ta mbrojë Pogban nga Real Madrid

14/04/2019

Skuadra e Manchester United është e vendosur të mos e lirojë Paul Pogban të largohet drejt Real Madrid. Gjatë javëve të fundit janë rritur në ... Read More

Krahasimi me Lampardin – momenti kur Mourinho dhe Pogba përfundimisht prishën marrëdhëniet

20/12/2018

Jose Mourinho besohet se i prishi përfundimisht marrëdhëniet me Paul Pogban gjatë muajit tetor. Ishte pikërisht Mourinho ai që në media tha se Pogba duhet ... Read More

Pogba drejt Juves, shkëmbehet me Alex Sandron?

16/12/2018

Manchester United është gati që ta shesë Paul Pogban në janar dhe mund të realizojë një marrëveshje shkëmbimi ku përfshihet edhe Alex Sandro. Sipas gazetës ... Read More

United dëshiron Dybalan për Pogban?

09/09/2018

Manchester United mund ta shfrytëzojë interesimin e Juventusit për Paul Pogban për të arritur transferimin e Paulo Dybalas. Calciomercato pohon se Mourinho po e shikon ... Read More

Pique: Do të ishim të lumtur ta kemi Pogban te Barcelona

27/08/2018

Gerard Pique ka thënë se Barcelona do të ishte e lumtur që të ketë Paul Pogban në skuadër pas spekulimeve për të ardhmen e mesfushorit ... Read More

Mourinho: Pogba ishte një përbindësh

11/08/2018

Jose Mourinho e ka quajtur Paul Pogban “përbindësh” pas paraqitjes së tij ndaj Leicesterit. Pogba pati paraqitje mjaft mbreslënëse ndaj Leicesterit në hapje. Kjo ka ... Read More

Ronaldinho: Pogba mund ta fitojë Topin e Artë, por duhet ta dëgjojë më shumë Mourinhon

23/04/2018

Futbollisti i madh brazilian, Ronaldinho e ka njoftuar Paul Pogban se ai mund të fitojë Topin e Artë – nëse ai i kushton vëmendje menaxherit ... Read More

Scholes nuk i ndal kritikat ndaj Pogbas: Nuk ka respekt për trajnerin dhe bashkëlojtarët, duhet të largohet

18/04/2018

Paul Scholes e ka kritikuar Paul Pogban duke thënë se mesfushori i Manchester Unitedit ka bërë gjëra pa lidhje në ndeshjen e të dielës kundër ... Read More