Tag: polak

Gjyqtari nuk akordoi penallti kundër Serbisë, i kërkon falje trajnerit të Portugalisë

26/03/2019

Gjyqtari polak i ndeshjes mes Portugalisë dhe Serbisë e kishte akorduar një penallti pasi topi u ndal nga krahu i Antonio Rukavinas, mirëpo më vonë ... Read More

Milani insiston për Piatekun

14/01/2019

Milani thuhet se po përpiqet përsëri të nënshkruajë me talentin e madh polak të Genoas, Krzysztof Piatek, si zëvendësim për Gonzalo Higuain. Rossonerët kanë udhëtuar ... Read More