Tag: “Poliklinika”

Operacioni “Poliklinika”, arrestohen një shqiptar dhe një serbe

10/04/2019

Policia e Kosovës, sot gjatë operacionit “Poliklinika” në Prishtinë, ka dy persona dhe janë sekuestruar disa dokumentacione si prova materiale, ndërsa pas përfundimit të kontrollit, ... Read More