Tag: popullor

Viberi s’po funksionon, përdoruesit ankohen për mos qasje në këtë rrjet social

10/07/2020

Aplikacioni mjaft popullor Viber, tani ka probleme, sidomos tek ata që përdorin pajisje me iOS. Nuk është e mundur të futni në aplikacion, dhe përdoruesit ... Read More

Gjithherë e bëni gabimisht këtë bombë vitaminoze: Nutricionisti zbulon mënyrën më të shëndetshme të përgatitjes

02/12/2019

Të gjithë e dimë për kombinimin e shkëlqyeshëm dhe më popullor të panxharit të kuq, karotës dhe mollës. Mirëpo të gjithë e bëjmë në mënyrë ... Read More

Arrin aplikacioni për takime në Facebook

11/09/2019

Faqja e parë për takime në internet në Match.com u shfaq në 1995, Tinder popullor u lansua në vitin 2012, dhe raportohet se çdo martesë ... Read More

WhatsApp do lejojë përdoruesit të hapin llogarinë e njëjtë në shumë pajisje

30/07/2019

Së fundmi është përfolur për një sistem multi-platformë të aplikacionit popullor të komunikimit ‘WhatsApp’, duke u dhënë mundësi përdoruesve të aktivizojnë një llogari në shumë ... Read More

Si t’i eliminoni gazrat dhe fryrjet pa ilaçe: Çdo ditë hani këtë bimë dhe prisni mrekullinë

27/03/2019

Ilaçi popullor kundër dhembjeve dhe fryrjeve të stomakut! Fryrja e stomakut mund të jetë e dhembshme, e pakëndshme dhe shkakton gazra. Kështu mund ta eliminoni ... Read More

Swedish Nomad: 15 plazhet më të bukura në Shqipëri që duhen vizituar gjatë 2019

24/03/2019

Shqipëria është shndërruar shumë shpejt në një destinacion veror popullor, falë bregdetit mahnitës dhe plazheve të bukura që janë disa prej faktorëve madhorë që qëndrojnë ... Read More

Lirohet nga burgu Hysri Peçani të njohur si Burdushi

15/03/2019

Pas katër muajsh qëndrimi në paraburgim, mjekut popullor Hysri Peçani të njohur si Burdushi iu është ndryshuar masa e paraburgimit duke iu zëvendësuar me një ... Read More

Burdushi tenton të vetëvritet në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

08/03/2019

Mjeku popullor, Hysni Peqani i njohur si “Burdushi”, i cili është duke u mbajtur në qendrën e paraburgimit në Prizren, ka tentuar që të vetëvritet. ... Read More

Netflix ndryshon fundin e një prej dramave më të mira të dashurisë, “The Notebook”

01/03/2019

Shfrytëzuesit e Netflixit janë të zhgënjyer me platformën filmike për shkak se shërbimi popullor ka ndryshuar fundin e filmit “The Notebook”. Për shumë njerëz nuk ... Read More

Xhaka: Karrierën do ta mbyll te Baseli, ëndërr për tu bërë rekordmen i klubit

04/02/2019

Taulant Xhaka është njëri nga lojtarët më popullor shqiptar që bënë karrierë në Evropë. I lindur dhe rritur në Zvicër, Taulanti nuk është larguar asnjëherë ... Read More

‘Burdushi’ prej nesër hyn në grevë urie

02/02/2019

Mjeku popullor Hysni Peqani, i njohur si ‘Burdushi’, i cili po mbahet në burg, ka paralajmëruar që prej ditës së diel do të futet në ... Read More