Tag: Portland

Drama në NBA i takon Denver Nuggets

06/05/2019

8:04 | 6 Maj 2019 08:04 | 6 Maj 2019 Denver Nuggets ka rikthyer gjithçka nën kontroll dhe ka barazuar serinë me Portland Trail Blazers. ... Read More

Portland e eliminon Oklahoman për të kaluar në gjysmëfinale

24/04/2019

Portland ka kaluar në gjysmëfinale të Konferencës Perëndimore. Përballja më nxehtë e play-offit u zhvillua në mes Portlandit dhe Oklahoma Cityt (118-115), që në fund ... Read More

Shkëlqejnë Westbrook dhe George, Oklahoma triumfon në udhëtim te Portland

08/03/2019

Oklahoma City Thunder ka marrë një fitore të madhe në udhëtim te Portland Trail Blazers. Pas humbjes në ndeshjen e fundit nga Minnesotta, Thunder kanë ... Read More