Tag: postimet

Twitter paralajmëron masa, do verifikohet çdo postim

28/06/2019

Kompania Twitter tha se do të identifikojë dhe vlerësojë postimet të cilat thyejnë rregullat, edhe nëse ato bëhen nga burime të rëndësishme, siç janë politikanët. ... Read More

Vallëzimi romantik i Yllka Kuqit me bashkëshortin 

26/04/2019

Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj duken shumë romantik në postimet e fundit. Yllka Kuqi e cila njihet për zërin dhe karakteristikat që ka si ... Read More

BabyG e kompletuar pranë të dashurit, shijon lidhjen

25/04/2019

BabyG kohën më të madhe po e kalon me të dashurin. BabyG po e shijon lidhjen me të dashurin e saj dhe kjo vihet re ... Read More

Roma i ndalon lojtarët të fotografohen me Drake

16/04/2019

Faqja e Romës në Anglisht tashmë njihet për postimet qesharake. “AS Roma English’ ka bërë një tjetër postim qesharak tash së fundmi. Sipas postimit në ... Read More

Bebe Rexha u tregon adhuruesve të saj për mashkullin ideal

03/02/2019

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, gjithnjë rrëmben vëmendjen me postimet karakteristike. Bukuroshja ka publikuar një postim në rrjetin social Instagram, ku ka folur për atë se ... Read More

Gjysma e çifteve aktrojnë në internet se kanë një lidhje të lumtur

08/11/2018

Nëse jeni mërzitur nga postimet e pafundme të çifteve duke bërë selfie në palestra dhe duke shkuar në darka, atëherë kemi një lajm për ju: ... Read More

Aktiviteti juaj në Facebook ndikon në postimet që shihni në Instagram

13/10/2018

A keni menduar ndonjëherë pse postimet e miqve të caktuar shfaqen në krye të ndërfaqes suaj në Instagram? Arsyeja nuk është vetëm fakti se ju ... Read More

Fotografitë dhe postimet në rrjetet sociale, dëshmi në procedurat gjyqësore

10/03/2018

10 March 2018 / 12:59 Fotografitë dhe postimet që do të publikohen në rrjetet sociale do të mund të shfrytëzohen si dëshmi në procedurat gjyqësore ... Read More