Tag: postimet

“Mezi paske pritur për t’u dobësuar për të bërë kështu fotosh”/ Komentuesit kapen me Fifin pasi humbi peshë

17/10/2020

Fifi ka rrëmbyer tërhequr vëmendjen e të gjithëve pas rënies drastike në peshë dhe postimet e saj në rrjete sociale marrin shumë komente. Pas humbjes ... Read More

Vajza e Sabianit pozon topless, nuk do ta besoni se kush është fotografi

25/09/2020

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bën në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ... Read More

Rudina Dembacaj i dhuron vajzës një biçikletë, Mark Frroku i mëson t’i jap

01/06/2020

Shumë kanë qenë postimet me fëmijët që kemi parë ditën e sotme. Për ditën e tyre, vogëlushët kanë marrë ditën e sotme dhurata dhe urime ... Read More

“Mos u ngatërro me motrat Vjollca´´, reagon Alketa Vejsiu pas zhurmës së madhe

10/01/2020

Dy postimet nga `Revista Class´, e Alketa Vejsiut, një për Xhemi Shehun dhe një për motrat Vjollca kanë qënë në fokusin e mediave. Postimet u ... Read More

Edhe “Facebook” fsheh numrin e pëlqimeve në postime

17/12/2019

“Facebook” do të ndjekë shembullin e “Instagram”-it në fshehjen e numrit të “pëlqimeve” te postimet e përdoruesve të Australisë. Nga e premtja, disa nga përdoruesit ... Read More

Twitter paralajmëron masa, do verifikohet çdo postim

28/06/2019

Kompania Twitter tha se do të identifikojë dhe vlerësojë postimet të cilat thyejnë rregullat, edhe nëse ato bëhen nga burime të rëndësishme, siç janë politikanët. ... Read More

Vallëzimi romantik i Yllka Kuqit me bashkëshortin 

26/04/2019

Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj duken shumë romantik në postimet e fundit. Yllka Kuqi e cila njihet për zërin dhe karakteristikat që ka si ... Read More

BabyG e kompletuar pranë të dashurit, shijon lidhjen

25/04/2019

BabyG kohën më të madhe po e kalon me të dashurin. BabyG po e shijon lidhjen me të dashurin e saj dhe kjo vihet re ... Read More

Roma i ndalon lojtarët të fotografohen me Drake

16/04/2019

Faqja e Romës në Anglisht tashmë njihet për postimet qesharake. “AS Roma English’ ka bërë një tjetër postim qesharak tash së fundmi. Sipas postimit në ... Read More

Bebe Rexha u tregon adhuruesve të saj për mashkullin ideal

03/02/2019

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, gjithnjë rrëmben vëmendjen me postimet karakteristike. Bukuroshja ka publikuar një postim në rrjetin social Instagram, ku ka folur për atë se ... Read More

Fotografitë dhe postimet në rrjetet sociale, dëshmi në procedurat gjyqësore

10/03/2018

10 March 2018 / 12:59 Fotografitë dhe postimet që do të publikohen në rrjetet sociale do të mund të shfrytëzohen si dëshmi në procedurat gjyqësore ... Read More