Tag: postoi

Postoi videon e të atit teksa e ushqente në spital, Morena Taraku: Ai po ia del më së miri

09/05/2020

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja Morena Taraku postoi një video në llogarinë e saj ‘Instagram’, ku shfaqej teksa ushqente në atin në spital. “Babi, ... Read More

“Mos lexoni romane”, botuesja Arlinda Dudaj i kthehet Ermal Mamaqit: Nuk mund ta besoja se mund ta kishe thënë me të vërtetë, e ke nga lodhja në karantinë

22/04/2020

Ermal Mamaqi vetëm pak ditë më parë postoi një video, ku këshilloi qytetarët se sit ë përmirësojnë veten gjatë këtyre ditëve në karantinë. Një ndër ... Read More

‘’Sa xheloze të ka bërë karantina ty dhe ca të tjerë’’, Arbana thumbon Aulona Mustën

14/04/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani postoi një foto në rrjetin e saj social ‘Instagram’, ku shfaqej në ashensor, teksa pyeste ndjekësit se çfarë ... Read More

Nga “Rai” në “Mediaset”, zbulohet se ç´do të bëjë Alketa Vejsiu në televizionin italian

21/02/2020

Ditën e djeshme, moderatorja e njohur Alketa Vejsiu postoi disa foto në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet para televizionit të njohur italian “Mediaset”. Menjëherë pas ... Read More

Fitimi i Google-t bie ndjeshëm në 3-mujorin e tretë 2019

29/10/2019

Kompania postoi fitim 1.7 miliardë dollarë më pak në tremujorin e tretë sesa kishin parashikuar analistët, ndërsa gjeneroi 175 milionë dollarë më shumë të ardhura. ... Read More

TikTok inspirohet nga Instagram

20/07/2019

Karakteristikat u zbuluan nga specialisti i inxhinierisë së re Jane Manchun Wong, i cili postoi skrape të veçorive në Twitter. https://twitter.com/wongmjane?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Findeksonline.net%2Ftiktok-inspirohet-nga-instagram%2F “Ne jemi gjithmonë duke ... Read More

Mrekulli: Ditën e fundit të trajtimit të kancerit, shikoni festën e fëmijës në spital

23/06/2019

Solomoni pesëvjeçar u bë një hit viral.Nëna e tij Leni Lutui postoi një video të djalit të saj që festonte fundin e trajtimit të tij ... Read More

Seven Saraçi në shtrat me femra gjysmë të zhveshura

18/05/2019

15:30 | 18 Maj 2019 15:30 | 18 Maj 2019 Seven Saraçi ka habitur me foton që e postoi pas mesnatës. Seven Saraçi ka ndarë ... Read More

Paraqitja e Rita Orës në Gjermani e përmbledhur në një video

27/04/2019

Rita Ora përmes një videoje që postoi në Instagram, ka përmbledhur koncertin në Gjermani. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në ... Read More

Poston foton provokuese, Georgina tregon çfarë bën kur i afrohet Ronaldo

23/04/2019

Georgina Rodriguez ka habitur të gjithë me fotografinë që postoi në Instagram. Georgina Rodriguez ka ndarë me ndjekësit një fotografi provokuese, ku vë në plan ... Read More

Reperi i njohur e quan 50 Cent “kancer të shoqërisë”

21/04/2019

Po vazhdon konflikti mes 50 Cent dhe Ja Rule. Pak ditë pasi 50 Cent postoi diçka për Ja Rule, ky i fundit sërish ka shkruar ... Read More

Justin Bieber ia publikon këtë foto modeles së njohur

12/04/2019

Justin Bieber ka habitur të gjithë me fotografinë që e postoi në Instagram. Justin Bieber ka ndarë me ndjekësit një foto, në të cilën shfaqet ... Read More