Tag: postuar

Nga Dubai në shtëpi/ Aktorja dhe modelja nga Kosova vjen me ca foto seksi nga karantina

15/04/2020

Aktorja dhe modelja Arta Nita po vazhdon që të jetë në karantinë Ajo sot ka postuar disa foto në Instagram ku shfaqet e izoluar dhe ... Read More

“Jam me Noizyn”/ Stresi i përgjigjet ashpër Veliajt: S’jam as me ty dhe as me Edin, po me grun tate

22/03/2020

Stresi ka postuar në rrjetet sociale një video të hershme të kryebashkiakut Veliaj. Teksa ai shprehet se është me Noizyn, duket se reperi nuk është ... Read More

“Mos u vono të nxitosh shpirti im”/ Klea Huta poston foto me barkun e rrumbullakosur

07/03/2020

Klea Huta ka zbuluar më në fund foto me barkun e rrumbullakosur. Aktorja ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet e shtrirë, veshur me ... Read More

Nora Istrefi vesh fustanin luksoz, ja çmimi marramendës i veshjes së këngëtares

04/03/2020

Nora Istrefi ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet seksi. Si gjithnjë, këngëtarja ka shkëlqyer me një fustan që ashtu si duket, ka ... Read More

Shkëlzen Berisha poston foto me dy fëmijët e tij, ja reagimi i Armina Mevlanit

07/01/2020

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ka postuar në rrjetin e tij social “Instagram´´, një foto si rrallë herë me djalin dhe vajzën që prej vitesh ... Read More

Imazhi që po bën xhiron e botës, pasagjerja publikon fotografinë e karriges së aeroplanit pa mbështetëse

07/08/2019

Një pasagjere që po udhëtonte me aeroplanin e aviokompanisë EasyJet ka postuar në internet një fotografi paksa të pazakontë, ku shihet një karrige pa mbështetëse ... Read More

Mashtrimi i çuditshëm optik, nuk dihet nëse shfaqet bregdeti apo dera e dëmtuar e një makine

09/07/2019

Studenti i dizajnit Muhammad Naeem nga Pakistani, e ka postuar në Twitter një imazh të pazakontë, që i ka habitur ndjekësit e tij, ndërsa më ... Read More

Kryeministri Rama uron myslimanët: Agjërim të mbarë!

06/05/2019

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit. Duke postuar një foto të xhamisë Et’hem Beut në Tiranë ai uron ... Read More

Justin Bieber bashkon forcat me yllin britanez për projektin e rradhës?

30/04/2019

Lindin dyshimet për një bashkëpunim mes Bieber dhe Ed Sheeran. Justin Bieber në fotografinë e postuar në llogarinë e tij në Instagram ka shtyer ndejkësit ... Read More

Majk thotë se i pëlqejnë vajzat me ngjyrë

29/04/2019

Majk ka habitur të gjithë me postimin e fundit në Instagram. Majk ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën ka treguar preferencat e ... Read More

Oriola Marashi gati i tregon të gjitha në setin fotografik me bikini

27/04/2019

Oriola Marashi ka 'tronditur' rrjetin me fotografitë që ka postuar në Instagram. Oriola Marashi ka realizuar fotosesion të ri, në të cilin vjen vetëm në ... Read More

Blero me urim special për ditëlindjen e 9-të të Tarës

27/04/2019

Blero me fotografinë e postuar në Instagram ka uruar vajzën e tij për ditëlindjen e 9-të. Në fotografinë e publikuar ai shtoi: TARA MUHARREMI. Urime ... Read More