Tag: pozitiv

Infektohet me COVID-19 këngëtari shqiptar, punon në ministri

01/07/2020

Këngëtari Yll Valla, njëkohësisht dhe punonjës në Qeverinë e Kosovës ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Lajmin e ka konfirmuar dhe vetë këngëtari në një prononcim ... Read More

Numri i madh i pacientëve me Covid-19/ Sallat e operacioneve punojnë me kapacitete të përgjysmuara

30/06/2020

Nga dita e martë, pacientët të cilët janë të konfirmuar pozitiv me Covid, dhe janë të intubuar ose me CPAP, janë duke u trajtuar edhe ... Read More

Rezultoi pozitiv me COVID-19 pak ditë më parë/ Aktori i humorit: Më në fund, Covidi më la

29/06/2020

Aktori i humorit Florjan Binaj tregoi disa ditë më parë se ka rezultuar pozitiv me COVID-19, ndërsa shtoi  se nuk kishte asnjë simptomë dhe se ... Read More

Rezultoi pozitiv me COVID-19/ Aktori i humorit tregon si po i shkon karantina (Foto)

25/06/2020

Aktori i dashur për publikun Florjan Binaj rezultoi pozitiv me koronavirus vetëm pak ditë më parë, por tregoi se është shumë mire nga gjendja shëndetësore, ... Read More

“Florjan Binaj ka infektuar me COVID-19 qytetin e Përmetit”, reagon aktori: Kjo është një lojë e shpifur

20/06/2020

Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj rezultoi pozitiv me COVID-19 dy ditë më parë. Përmes një reagimi në rrjetet sociale, aktori tregoi se edhe ... Read More

Horoskopi ditor, e premte 19 qershor 2020

19/06/2020

Dashi Fale ndikimit mjaft pozitiv te yjeve, jeta juaj ne çift do jete me e bukur sot. Do zbuloni tek tjetri disa tipare qe do ... Read More

Menaxheri i grupit ‘Babastars’ infektohet me COVID-19/ Flet Sahiti: Unë jam vetëizoluar dhe jam ne gjendje të mirë shëndetësore

17/06/2020

Dekorim Sahiti, menaxheri i grupit të njohur shqiptar ‘Babastars’ ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai në një postim ... Read More

“Pasojat më të rënda në shëndetin mendor”/ Princi William rrëfen si e përjetoi familja mbretërore infektimin e të atit me COVID-19

17/04/2020

Në muajin mars, Princi Charles, 71 vjeç, rezultoi pozitiv me virusin vdekjeprurës Covid-19. Ai shfaqi simptoma të lehta dhe kishte shëndet të mirë, ndërkohë që ... Read More

‘Mendova se do të vdisja’, i ati i Rihanna-s rezultoi poztiv me COVID-19, ja çfarë bëri këngëtarja për t’i ardhur në ndihmë

16/04/2020

Babai i këngëtares me famë botërore, Rihanna , rezultoi pozitiv me Covid-19. Gjendja e tij u përkeqësua deri në atë pikë sa Fenty mendoi se ... Read More

Këngëtarja e njohur dhe djali i saj 3 vjeç rezultuan pozitiv me COVID-19/ Rrëfehet Pink: Ishte gjëja më e frikshme, s’e kisha menduar kurrë

09/04/2020

Këngëtarja e njohur Pink dhe djali i saj 3-vjeccar vetëm pak ditë më parë rezultuan pozitiv me COVID-19. Pink tregoi për ‘The Ellen DeGeneres Shoë’ ... Read More

Këngëtarja e njohur dhe djali i saj 3-vjeçar infektohen me COVID-19: Virusi prek të rinjtë dhe të moshuarit

04/04/2020

Këngëtarja e njohur, Pink dhe djali i saj 3-vjeçar kanë rezultuar pozitiv me koronavirus, por tashmë janë shëruar. Pink that ë premten në media sociale ... Read More

Është i infektuar nga Covid-19, flet Dibala: Tani jam më mirë, por pata vështirësi në frymëmarrje

27/03/2020

Paulo Dibala rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit dhe po kalon periudhën e karantinës së detyruar në shtëpinë e tij së bashku me partneren Oriana. Edhe pse ... Read More