Tag: prag

Ankth për Cristiano Ronaldon/ Mamaja e futbollistit pëson goditje në tru

03/03/2020

Orë ankthi për Cristiano Ronaldon në prag të kthimit të gjysmëfinales së Kupës së Italisë kundër Milanit. Mamaja e futbollistit Dolores Aveiro mëngjesin e sotëm ... Read More

Alketa flet për familjen: Bashkëshorti dhe vajza do ta ndjekin live Sanremo

28/01/2020

Në prag të fillimit të Sanremo, Alketa ka dhënë një tjetër intervistë për mdiat italiane. Këtë herë moderatorja ka folur për prestigjiozen “La Stampa”, duke ... Read More

Filmat që duhen parë gjatë festave

08/12/2019

Pushimet e dimrit janë në prag. Asgjë s’të bën më të lumtur se ndjesia që të jep shtëpia e ngrohtë gjatë periudhës së festave.Një gotë ... Read More

Italia, vendi që ka humbur më së shumti finale në Ligën e Kampionëve

17/09/2019

17:10 | 09/17/2019 Në prag të fillimit të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve ju njoftojmë me disa statistika interesante rreth kompeticionit më prestigjioz ... Read More

Të shohësh futboll të bën mirë

17/08/2019

Sezoni i ri në futboll është në prag dhe nuk ka lajm më të mirë për të pasionuarit, se sa të dinë që të shohësh ... Read More

Lista Serbe akuzon opozitën serbe se planet e tyre janë rrenë e mashtrime

25/05/2019

Lista serbe ka vlerësuar sot, në prag të mbledhjes së Kuvendit të Serbisë për Kosovën të hënën, më 27 maj, se liderët opozitarë të Serbisë ... Read More

Ten Hag: Nuk ka avantazh të padrejtë të Ajax

29/04/2019

Trajneri i Ajax Amsterdam, Eric Ten Hag, ka dhënë disa komente në prag të ndeshjes së Ligës së Kampionëve. Ajax do të ketë përballë skuadrën ... Read More

VV proteston në Berlin para Samitit për Ballkanin

29/04/2019

Në prag të Samitit të Ballkanit, i cili do të mbahet sot në Berlin, Lëvizja Vetëvendose, qendra Gjermani, do të protestojë siç kanë thënë ata ... Read More

Isa Mustafa, para Samitit të Berlinit: LDK nuk përkrah asnjë marrëveshje që prek kufijtë e Kosovës

28/04/2019

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, në prag të Samitit të Berlinit, ka thënë se Kosova ka nevojë për përkrahje të Gjermanisë dhe ... Read More

Pochettino e konsideron si padrejtësi atë që bëri liga holandeze për Ajax

26/04/2019

Në prag të ndeshjes gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve ndërmjet Tottenham dhe Ajax, është trajneri i londinezëve që ka dhënë disa komente. Skuadra e Ajax ... Read More

Arsenal me transferim 40 milionësh në verë

22/04/2019

Arsenal është në prag që të bëjë transferimin e parë për sezonin e ri. Arsenal është shumë afër ta transferojë Cengiz Underin nga Roma. Skuadra ... Read More

De Jong kthehet në kohë për Juventusin, përfshihet në listën e Ten Hag

15/04/2019

Skuadra e Ajax Amsterdam ka mësuar një lajm shumë të mirë në prag të ndeshjes së kthimit ndaj Juventus. Skuadra nga Amsterdami do të udhëtojë ... Read More