Tag: pranishëm

10 llojet e njerzve që duhet t’i largoni nga jeta juaj

08/09/2019

Faktorët stresues janë gjithnjë të pranishëm në jetën tonë.Për të arritur më shumë dhe për të qenë më produktivë, ne kemi nevojë që të largojmë ... Read More

Numri i sulmeve kibernetike po rritet me shpejtësi

11/05/2019

Fenomenet që 25 vjet më parë u konsideruan fantazi e pastër e shkencës – sot shoqëruesit gjithnjë e më të pranishëm në jetën tonë të ... Read More

Robert Berisha tregon arsyen e mungesës në ditëlindjen e nipit 

06/05/2019

13:51 | 6 Maj 2019 13:51 | 6 Maj 2019 Robert Berisha zbulon se përse nuk ishte i pranishëm në festën e ditëlindjes së Tianit. ... Read More

Betohen edhe 6 deputetë, Kuvendi i Shqipërisë me 108 deputetë

25/04/2019

Ka shkuar në 108 numri i deputetëve të pranishëm në Kuvendin e Shqipërisë, që nga djegia e mandateve nga ana e opozitës. Këtë të enjte ... Read More

Ende pa nisur seanca, Kuvendi shkon në pauzë

15/04/2019

Në mungesë të deputetëve të pranishëm në sallë ku pritej të niste seanca plenare e Kuvendit të Kosovës, është vendosur që seanca të shkojë 15 ... Read More

Ish-krye agjenti Bogoevski mungoi në “Maxhar Telekom”

27/03/2019

S A 2019-03-27 Megjithëse duhej të dëshmonte, ish-kreu i DSK-së Sllobodan Bogoevski nuk ishte i pranishëm në seancën e sotme të “Maxhar Telekom-it”. Ai herët ... Read More

Atmosferë e mrekullueshme në stadiumin “Fadil Vokrri”

25/03/2019

Ka nisur ndeshja mes Kosovës e Bullgarisë në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku janë të pranishëm afër 14 mijë tifozë.“Dardanët” e kanë nisur rrugëtimin për “Euro ... Read More

Nis ndeshja mes Kosovës e Bullgarisë

25/03/2019

Ka nisur ndeshja mes Kosovës e Bullgarisë në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku janë të pranishëm afër 14 mijë tifozë.“Dardanët” e kanë nisur rrugëtimin për “Euro ... Read More

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi: Prishtina i mori 20.500 euro, aq sa i ka marr edhe Llapi

07/03/2019

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, ka mbajtur sot një konferencë për media, ku të pranishëm edhe anëtarët e KE të FFK-së. Presidenti Ademi bëri të ... Read More

Situata e biletave për ndeshjet e Kosovës me Danimarkën dhe Bullgarinë – dalin në shtije të premtë, këto janë çmimet

07/03/2019

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, ka mbajtur sot një konferencë për media, ku të pranishëm edhe anëtarët e KE të FFK-së. Ademi bëri të ditur ... Read More

Pendarovski: Do t’i përfaqësoj të gjithë qytetarët pavarësisht përkatësisë etnike

03/03/2019

3 Mars 2019 / 17:39 712 delegatë, nga gjithsej 783 të pranishëm në Kongresin e 23-të të Lidhjes Sociademokrate i thanë “po” kandidimit të Stevo ... Read More

Eurodeputetët: Cipras e Zaev e meritojnë Nobelin për Paqen

28/01/2019

28 Janar 2019 / 15:12 Udhëheqësit e tre grupeve politikë të pranishëm në Parlamentin Europian mbështesin propozimin për kandidat për çmimin Nobel për Paqen këtë ... Read More