Tag: pranoi

Roberti është rikthyer me Xhesikën? Ja detaji që na bëri të dyshojmë

05/03/2020

Javën e shkuar ishte vetë modelja Xhesika Kadiu që pranoi publikisht lidhjen që ajo kishte pasur me Robert Berishën. Ndër të tjera ajo shkruante se ... Read More

Olta Gixhari më e dashuruar se kurrë: E kam gjetur fatlumin, gati për fejesë

03/03/2020

Olta Gixhari pranoi mbrëmjen e djeshme se është zyrtarisht në një lidhje dhe shumë pranë celebrimit. E ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ... Read More

Facebook e pranon se gjurmon vazhdimisht vendndodhjen e përdoruesve të tij

19/12/2019

Facebook pranoi se mbledh vazhdimisht informacione për vendndodhjen e secilit prej përdoruesve të tij, pavarësisht nëse ata e kanë aktivizuar apo jo gjeolokalizuesin, për arsye ... Read More

Mjeku refuzoi ta ndërpresë jetën e një foshnje me probleme në zemër: “Nuk kam të drejtë ta bëjë këtë”

24/07/2019

Një mjek i cili nuk pranoi të ndërpresë jetën e një fëmije me probleme në zemër, u përplas me prindërit e tij. Ai i bërë ... Read More

Arrestohet autori i gjashtë për grabitjen në aeroportin e Tiranës – është ‘Daja’ nga Kosova

26/04/2019

Pas dëshmisë së të penduarit që pranoi që të bashkëpunonte me drejtësinë, arrestohet personi i gjashtë për grabitjen brenda aeroportit të Rinasit në datë 9 ... Read More

Fatmir Hysenbelliu pranon dhuratë nga Cristiano Ronaldo

23/04/2019

Fatmir Hysenbelliu ka publikuar dhuratën që e pranoi nga futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo. Fatmir Hysenbelliu njihet për jetën luksoze që bën, ndërsa shumë herë ... Read More

Maqedonia e Veriut nikoqire e stërvitjes ushtarake “Goditje e vendosur”, pjesëmarrës 2 000 ushtarë amerikanë

16/04/2019

Alsat 2019-04-16T19:21:56+02:00 Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në seancën e sotme të 130-të e shqyrtoi dhe e pranoi Informacionin për kryerjen e aktivitetit ... Read More

Lirohen nga paraburgimi Mijallkov e Ibrahimi

28/03/2019

Sasho Mijallkov largohet nga burgu i Shutkës. Apeli pranoi ankesën e tij dhe i shqiptoi arrest shtëpiak deri në përfundimin e aktgjykimit për rastin Titanik ... Read More

Shprehja epike që Adrola Dushi ua thotë meshkujve, kur e ngacmojnë në rrugë

25/03/2019

Adrola Dushi pranoi se nuk ka asnjë person në krah, ndërsa tregoi se të tjerët mund të tremben nga origjina e saj. E ftuar në ... Read More

Reagimi i portierit të Real Betis, Pau Lopez, tregon për madhështinë e golit të tretë të Lionel Messit – jo vetëm ai, por edhe lojtarët e tjerë mbetën gojëhapur

18/03/2019

Portieri Pau Lopez bëri një mimikë interesante pasi e pranoi golin e tretë nga Lionel Messi, në ndeshjen që kapiteni shënoi tri herë, ndërsa Barcelona ... Read More

PD përjashton Rudina Hajdarin

12/03/2019

Partia Demokratike ka përjashtuar të bijën e Azem Hajdarit, Rudinën, nga radhët e saj. Deputetja nuk pranoi të digjte mandatin sikurse deputetët e tjerë të ... Read More

Spalletti: Interi ishte i tmerrshëm ndaj Cagliarit

02/03/2019

Luciano Spalletti e pranoi se ekipi i tij ishte i të tmerrshëm në pjesën e parë në humbjen e tyre në udhëtim te Cagliari. Nerazzurët ... Read More