Tag: prapa

Opera tani ka kontrolle më të rrepta të privatësisë

09/10/2019

Opera nuk dëshiron të mbetet prapa në zbatimin e opsioneve të intimitetit ndaj shfletuesve të tjerë, dhe është interesante që me kompanitë e përmirësuara të ... Read More

Shkencëtarët krijojnë bimën që “prodhon qumësht gjiri”

07/10/2019

Shkencëtarët e kanë krijuar bimën e parë në botë që prodhon qumësht gjiri. Esenca prapa këtyre bimëve të inxhinieruara është të prodhojnë një vaj i ... Read More

Kështu lutet Tyson Fury para çdo meçi

16/06/2019

21:38 | 16 Qershor 2019 21:38 | 16 Qershor 2019 Tyson Fury e ka lënë prapa të kaluarën depresive të tij dhe tani përveç se ... Read More

Dikush e fotografoi nga prapa, modelja e njohur ‘dridh’ rrjetin me imazhin nga palestra

01/05/2019

Dikush e fotografoi nga prapa, modelja e njohur ‘dridh’ rrjetin me imazhin nga palestra Modelja e njohur amerikane ka publikuar një imazh tejet provokues nga ... Read More

Shyhrete Behluli kujton ditët e rinisë përmes këtij imazhi

26/04/2019

Shyhrete Behluli ka hapur arkivat e rinisë. LaShyhrete Behluli është kthyer prapa në kohë, duke sjellë fotografi të realizuar shumë vite më parë, shkruan lajmi.net. ... Read More

Chelsea vendos rekord në Evropë, lë prapa gjitha skuadrat angleze

19/04/2019

Chelsea vendos rekord në Evropë, lë prapa gjitha skuadra angleze ‘Blutë e Londrës’ nisën mirë takimin e kthimit, duke shkuar deri në 4:1 pas pjesës ... Read More

Blero hap arkivat, kështu dukej në fillimet e karrierës

09/04/2019

 Blero është kthyer prapa në kohë, duke sjellë imazhe të realizuara vite më parë. Blero ka ndarë me ndjekësit një foto, në të cilën shfaqet ... Read More

Aurela Gaçe hap arkivat, kështu dukej 24 vite më parë

08/04/2019

Aurela Gaçe është kthyer prapa në kohë, duke publikuar imazhe të realizuara shumë vite më parë. Aurela Gaçe ka publikuar disa fotografi në Instagram, të ... Read More

Kulla e Ukë Maxharrajt, objekti qindravjeçar në Gremnikë të Klinës që u rezistoi edhe granatimeve serbe (Video)

04/04/2019

Ishte viti 2000, kur Skënder Maxharraj u shpërngul nga fshati, duke lënë prapa edhe kullën qindravjeçare në të cilën jetoi për shumë vite. Skënder Maxharraj, ... Read More

Sinan Hoxha rrëfen të kaluarën, si përfundoi në burg

02/04/2019

Si rrallëherë, Sinan Hoxha është kthyer prapa në kohë, duke rrëfyer të kaluarën e tij. Sinan Hoxha ishte i ftuar së fundi në një intervistë ... Read More

Nainggolan: Monchi ka dashur të më shesë në Turqi prapa shpinës

16/03/2019

Radja Nainggolan ka zbuluar se Roma ka tentuar ta shesë prapa shpinës së tij, e për këtë ai është përplasur me ish-drejtorin, Monchi, duke kaluar ... Read More

Henry, Inzaghi … ish-lojtarët e njohur të cilëve nuk iu ka ecur si trajner dhe janë shkarkuar nga klubet që bën histori me to

12/03/2019

Ka një thënie të vjetër në futboll se ‘nuk duhet të kthehesh prapa’. Kjo nuk është e vërtetë në disa raste. Kjo pasi Zinedine Zidane ... Read More