Tag: prapa

“Kur ishte moda e barku jashtë”, këngëtari hap arkivat, poston foto me Miriam Canin

17/04/2020

Alban Skënderaj është kthyer prapa në kohë dhe ka ndarë në llogarinë e tij në ‘Instagram’ disa foto të vjetra, ku shfaqet me partneren e ... Read More

Skandal në Bundesligë! Lojtari i Lajpcigut akuzohet për përdhunim, rrezikon burgun

09/01/2020

Futbollisti Stefan Ilsanker rrezikon të përfundojë prapa hekurave të burgur. Akuza e ngritur ndaj tij është vërtet e rëndë dhe nëse do të vërtetohet atëherë ... Read More

Vuani nga rënia e flokëve? Thuaji stop me dy hapa të thjeshtë që të gjithë mund t’i bëjnë në shtëpi

08/01/2020

Edhe pse jo shumë e zakonshme, ekziston mundësia që një problem shëndetësor të jetë prapa flokëve të hollë dhe humbjes së tyre. Situatat më të ... Read More

Opera tani ka kontrolle më të rrepta të privatësisë

09/10/2019

Opera nuk dëshiron të mbetet prapa në zbatimin e opsioneve të intimitetit ndaj shfletuesve të tjerë, dhe është interesante që me kompanitë e përmirësuara të ... Read More

Shkencëtarët krijojnë bimën që “prodhon qumësht gjiri”

07/10/2019

Shkencëtarët e kanë krijuar bimën e parë në botë që prodhon qumësht gjiri. Esenca prapa këtyre bimëve të inxhinieruara është të prodhojnë një vaj i ... Read More

Kështu lutet Tyson Fury para çdo meçi

16/06/2019

21:38 | 16 Qershor 2019 21:38 | 16 Qershor 2019 Tyson Fury e ka lënë prapa të kaluarën depresive të tij dhe tani përveç se ... Read More

Dikush e fotografoi nga prapa, modelja e njohur ‘dridh’ rrjetin me imazhin nga palestra

01/05/2019

Dikush e fotografoi nga prapa, modelja e njohur ‘dridh’ rrjetin me imazhin nga palestra Modelja e njohur amerikane ka publikuar një imazh tejet provokues nga ... Read More

Shyhrete Behluli kujton ditët e rinisë përmes këtij imazhi

26/04/2019

Shyhrete Behluli ka hapur arkivat e rinisë. LaShyhrete Behluli është kthyer prapa në kohë, duke sjellë fotografi të realizuar shumë vite më parë, shkruan lajmi.net. ... Read More

Chelsea vendos rekord në Evropë, lë prapa gjitha skuadrat angleze

19/04/2019

Chelsea vendos rekord në Evropë, lë prapa gjitha skuadra angleze ‘Blutë e Londrës’ nisën mirë takimin e kthimit, duke shkuar deri në 4:1 pas pjesës ... Read More

Blero hap arkivat, kështu dukej në fillimet e karrierës

09/04/2019

 Blero është kthyer prapa në kohë, duke sjellë imazhe të realizuara vite më parë. Blero ka ndarë me ndjekësit një foto, në të cilën shfaqet ... Read More

Aurela Gaçe hap arkivat, kështu dukej 24 vite më parë

08/04/2019

Aurela Gaçe është kthyer prapa në kohë, duke publikuar imazhe të realizuara shumë vite më parë. Aurela Gaçe ka publikuar disa fotografi në Instagram, të ... Read More

Kulla e Ukë Maxharrajt, objekti qindravjeçar në Gremnikë të Klinës që u rezistoi edhe granatimeve serbe (Video)

04/04/2019

Ishte viti 2000, kur Skënder Maxharraj u shpërngul nga fshati, duke lënë prapa edhe kullën qindravjeçare në të cilën jetoi për shumë vite. Skënder Maxharraj, ... Read More