Tag: prauar

Costa pranon se ka pasur dyshime për Ronaldon

16/03/2019

Douglas Costa ka prauar se ai ka pasur dyshime fillimisht për impaktin që do ta kishte Cristiano Ronaldo në zhveshtoren e Juventusit. Ronaldo ka heshtur ... Read More

Gattuso: Higuain pati bllokadë mendore

30/12/2018

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka prauar se Gonzalo Higuain ka vuajtur gjatë periudhës negative. Andrea Petagna i dha epërsinë Spalit, por Castillejo dhe Higuain ... Read More

Modric: Nuk kam pritur largimin e Ronaldos dhe Zidanes

16/10/2018

Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, e ka prauar se është befasuar nga largimi i Cristiano Ronaldos dhe i Zinedine Zidanes. Kroati zbuloi se për ... Read More