Tag: preferuar

Cili është dallimi mes parfumit, kolonjës dhe ‘Eau de Toilete’

01/10/2019

Kur janë në një dyqan duke e zgjedhur aromën e preferuar, shumica e njerëzve nuk i kushtojnë vëmendje një lloji të caktuar të parfumit dhe ... Read More

Domatet mund të krijojnë gurë në veshkë

06/09/2019

Domatet janë një sallatë e preferuar verore e shumë njerëzve.Frutat e lëngshme dhe freskuese të kuqe plot me likopen konsiderohen të sigurt dhe shumë të ... Read More

Kujdes: Ky përbërës në sallatë mund t’iu shkaktojë gurët në veshka

05/09/2019

Domatet janë një sallatë e preferuar verore e shumë njerëzve.Frutat e lëngshme dhe freskuese të kuqe plot me likopen konsiderohen të sigurt dhe shumë të ... Read More

Sallata verore e cila mund të krijojë gur në veshka

04/09/2019

Domatet janë një sallatë e preferuar verore e shumë njerëzve. Frutat e lëngshme dhe freskuese të kuqe plot me likopen konsiderohen të sigurt dhe shumë ... Read More

Farat e shalqirit shërojnë sëmundjen më të përhapur

27/07/2019

Shalqiri është një ndër produktet më të preferuar gjatë ditëve të nxehta. Nuk është vetëm i shijshëm dhe freskues, por është edhe një pastrues shumë ... Read More

Pomfriti po e shkakton këtë sëmundje shumë të përhapur

24/07/2019

Patatet e skuqura janë një ndër ushqimet më të preferuar për shumë njerëz dhe një ushqim mjaft i lehtë për t’u gatuar.Por dihet se patatet ... Read More

Drenicasi i verbër, lexues entuziast i Kur’anit

20/05/2019

Teksa gishtërinjtë e tij lëvizin lehtë mbi fletët e librit të tij të preferuar, formimi i shkronjave të të cilët është përdorur sistemi gjashtë pikash, ... Read More

Noizy fans i Rihannës, e ndjekë nga pas dhe i bën video

03/04/2019

Rihanna, është e preferuara e Noizyt. Këngëtarja nga Barbados, Rihanna duket se është femra e preferuar e reperit shqiptar, Noizy, shkruan lajmi.net. Noizy së fundmi ... Read More

Detaji që ka ngjallur dyshime se këngëtarja e njohur është biseksuale 

02/04/2019

Fansat po dyshojnë se këngëtarja e tyre e preferuar është biseksuale. Ariana Grande së fundmi e ka publikuar me videoklip këngën “Monopoly”, një bashkëpunim me ... Read More

Nepotizmi, Zaev: Dorëheqjet vlejnë edhe për BDI-në

20/02/2019

20 Shkurt 2019 / 16:19 Vazhdon punësimi i të afërmve të zyrtarëve. Edhe më tej vendi më i preferuar për strehim është ELEM-i. Por sot ... Read More

Benatia e ka refuzuar Unitedin për t’u transferuar në Katar

26/01/2019

Manchester Unitedi është përpjekur ta transferojë Medhi Benatian nga Juventusi, mirëpo ai ka preferuar që të transferohet te Al-Duhail në Katar. Mbrojtësi maroken ka kërkuar ... Read More

“Longari” feston përvjetorin e 47-të të lindjes

22/01/2019

Ai është një ndër aktorët më të preferuar të publikut në shtetin tonë të Kosovës. Bëhet fjalë për Ilir Prapashticën, i cili ka edhe një ... Read More