Tag: preferuara

Përfitimet shëndetësore nga farat e shalqinit

08/07/2019

Një ndër frutat më të preferuara dhe karakteristike të stinës së verës është shalqini. Shpesh kemi evidentuar vlerat e tij nëse konsumohet këto ditë të ... Read More

Vetitë ushqyese të rrushit

16/06/2019

Vera është sezoni që na sjell frutat dhe perimet më të larmishme, dhe një nga ushqimet më të preferuara është edhe rrushi.Ai është një burim ... Read More

Emilia Clarke u përgjigjet prindërve që i emërtojnë fëmijët Khaleesi dhe Daenerys

21/05/2019

14:02 | 21 Maj 2019 14:02 | 21 Maj 2019 Prindërit i kanë emëruar fëmijët sipas karakereve të preferuara në “Game of Thrones”. Emilia Clarke ... Read More

Punoni duke dëgjuar muzikë për të qenë më produktivë dhe më pak të stresuar

11/04/2019

Cilat janë këngët e preferuara gjatë një dite pune? Dëshironi ta dëgjoni tërë kohën Beyoncen? Dëgjoni rok? Muzikë klasike? Apo preferoni qetësi të thellë? Çështja ... Read More

Noizy fans i Rihannës, e ndjekë nga pas dhe i bën video

03/04/2019

Rihanna, është e preferuara e Noizyt. Këngëtarja nga Barbados, Rihanna duket se është femra e preferuar e reperit shqiptar, Noizy, shkruan lajmi.net. Noizy së fundmi ... Read More