Tag: prej

Era Istrefi në një lidhje dashuri me Julian Perretan?! Këngëtari anglez: Kemi jetuar bashkë

24/05/2020

Era Istrefi dhe Julian Perreta janë përfolur prej kohësh për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se ishin gjithmonë bashkë dhe komentet e ëmbla në ... Read More

“Varreza” e shtëpive të luksit

18/05/2020

“Qytetet fantazmë” të Kinës janë të shumtë, por njëri prej tyre në veçanti rrezikon të kthehet në një varrezë të shtëpive të luksit. Pronat, të ... Read More

Super grataçelat “shpojnë” e “ndryshojnë” qiellin e Nju Yorkut

16/05/2020

Qyteti i Nju Jorkut është shtëpia e disa prej grataçelave më të mëdhaja në botë. Pas përfundimit në vitin 2019, ndërtesa prej 435 metra e ... Read More

Aurela Hoxha pranë martesës. Pas tri vitesh bashkëjetesë, “showgir”-li dhe biznesmeni, gati të celebrohen në Barcelonë

16/05/2020

Prej gati tri vitesh, Aurela Hoxha jeton në Barcelonë, së bashku me partnerin e saj. Ishte dashuria, ajo që e largoi “showgirl”-in nga Shqipëria, duke ... Read More

Olta Gixhari do bëhet nënë, aktorja në pritje të ëmbël

15/05/2020

Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë!  Aktorja e cila që prej fillimit të karantinës u zhvendos në Spanjë tek partneri i ... Read More

Flirt i ri në showbizzin shqiptar/ Trejsi Sejdini “kthen sytë” nga Noizy

13/05/2020

Trejsi Sejdini prej disa muajsh është larguar nga Shqipëria. Pas përfshirjes së emrit të saj në çështjen e ish-të dashurit, missi vendosi të shkonte në ... Read More

Zgjohen në mëngjes dhe ajo çfarë gjejnë në oborr i lë pa fjalë

12/05/2020

Një çift australianësh u habitën nga ajo që panë në oborrin e shtëpisë, ku jetojnë prej të paktën 25 vjetësh. Lynn dhe Ray McCay, të ... Read More

“Mirë që e përdor ‘Photoshop-in, po të paktën mëso t’i bësh fotot moj k**vë”, Kejvina Kthella i kthehet komentueses: Po të kruhet shpina zemër?

30/04/2020

Modelja Kejvina Kthella e cila është zhvendosur në Amerikë prej disa muajsh është një njër personazhet më të komentuar në shoëbiz-in shqiptar. Ajo është shumë ... Read More

Prej kohësh në karantinë/ Futbollisti shqiptar ka një kërkesë të çuditshme për Edi Ramën

29/04/2020

Futbolli është një sektorët më të prekur gjatë pandemisë së COVID-19. Prej kohësh stadiumet kanë mbyllur dyert duke lënë futbollistët jashtë fushës së blertë. Jahmir ... Read More

Pse duhet të hani kos me boronica 3 herë në javë

27/04/2020

Një prej kombinimeve më të shijshme por edhe me një pasuri të jashtëzakonshme vlerash është ai i kosit me boronica. Ekspertët thonë se këto dy ... Read More

‘Njeriu bëhet budalla vetëm një herë në jetë’, Roberti zbulon planet për një martesë të dytë

26/04/2020

Ish-çifti Nora Istrefi dhe Robert Berisha prej disa kohësh janë në qendër të mediave rozë. Në filim ata pranuan divorcin dhe më pas që kanë ... Read More

Video/ Muharrem Hoxha parodi me gjobat e vëna: E krujta vet, ku ti gjej gjithë ato lekë

26/04/2020

Nga Pogradeci, ku gjendet i karantinuar prej dy muajsh, aktori i Muharrem Hoxha ka vendosur të ironizojë dhe të bëj batuta me situatën që po ... Read More