Tag: premte

Ndarja nga jeta e Dorian Tahirllarit, babai i ish-futbollistit: Nuk kishte frikë se do vdiste, më thoshte…

02/06/2020

Një lajm i rëndë tronditi ditë e premte në mbrëmje mbarë opinionin sportiv dhe jo vetëm. Ish-futbollisti i akademisë së Skënderbeut, Dorian Tahirllari, ndërroi jetë ... Read More

Frikë për Leo Messi, avioni i tij privat bën ulje të detyruar në Belgjikë

03/04/2020

Avioni privat i Leo Messit ka bërë një ulje të detyruar këtë të premte në aeroportin e Zaventem, në Bruksel të Beligjikës. Avioni i blerë ... Read More

Horoskopi ditor, e premte 3 janar 2020

03/01/2020

Ky është horoskopi për ditën e premte 3 janar 2020. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të ... Read More

Shenja më e pafat e horoskopit për sot

27/12/2019

Ky është horoskopi për ditën e premte 27 dhjetor 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, ... Read More

Misteri dhe frika kur data 13 është e premte: Historia e një “mallkimi”

13/09/2019

Për supersticiozët numri 13 sjell ters, po ashtu edhe dita e premte, por edhe kur bëhen bashkë këto dyja, si dita e sotme, mundohen të ... Read More

Hamburgerët me djathë janë të mirë për shëndetin tuaj

16/05/2019

Është mbrëmja e ditës së premte dhe jeni të uritur, çfarë ushqimi preferoni? Pemët dhe perimet të cilat i kanë ngrënë gjatë tërë javës? Jo, ... Read More

Kryeministri Rama pritet me protesta në Shkodër, qytetarët bllokojnë rrugën

26/04/2019

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është pritur me protesta këtë të premte në Shkodër. Anëtarë dhe mbështetës të Partisë Demokratike (PD) dhe forcave të tjera ... Read More

Kush e vrau Admir Muratajn? Flet për herë të parë Ministri i Brendshëm, Sandër Llesha

19/04/2019

  Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është pyetur këtë të premte se kush e ka vrarë Admir Muratajn, personin që dyshohet se qëndroi prapa gjithë ... Read More

Yjet e Premierligës nisin fuqishëm fushatën kundër racizmit

19/04/2019

Futbollistët në Angli dhe Uells kanë sot (e premte) kanë nisur kampanjën për të bojkotuar rrjetet sociale në shenjë proteste kundër racizmit në futboll. Dukuria ... Read More

Adelina paralajmëron rikthimin në muzikë, zbulon disa detaje

13/04/2019

Adelina Tahiri së shpejti do t'i rikthehet skenës muzikore. Adelina Tahiri ishte e ftuar dje (e premte) në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ... Read More

Eksodi i të rinjve drejt Gjermanisë nuk ka të ndalur

30/03/2019

Alsat 2019-03-30T14:21:05+01:00 Në këtë Institut në Shkup, çdo të premte në mëngjes dhjetëra të rinj hyjnë në provimin e gjuhës gjermane. Ky është njëri nga ... Read More

Gjermani Tobias Stieler ndan drejtësinë në ndeshjen Shqipëri-Turqi

19/03/2019

Shqipëria do ta startojë edicionin e kualifikimeve të ‘Euro 2020’ ditën e premte, me sfidën përballë Turqisë, që do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi”, ... Read More