Tag: pret

Horoskopi ditor e enjte 4 qershor 2020

04/06/2020

Dashi Ju pret një ditë pozitive për ndjenjat, ku mund të merrni diçka më shumë. Mund të keni dëshirë për diskutime dhe ndryshime. Po ashtu, ... Read More

Klea Hutës në mes të natës i shkon mendja për… Të gjitha shtatzënat e kuptojnë

13/05/2020

Pritjes së ëmbël pak nga pak po i vjen fundi, teksa Klea Huta mezi po pret të takojë bebushin. Klea i ka kaluar me shumë ... Read More

Horoskopi javor për periudhën nga 24 shkurt – 02 mars

24/02/2020

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti ... Read More

La punën në bankë për të shitur vezë dhe domate në fshat, po e quajnë të çmendur

23/02/2020

Kjo është një nga ato histori, që tregon se zgjedhjet më të mira janë aty nga nuk ta pret mendja. Gurkan Altın, 30-vjeçar turk, bënte ... Read More

Napoli me shumë mungesa në derbin kundër Inter

05/01/2020

20:40 | 5 Janar 2020 20:40 | 5 Janar 2020 Napoli pret të hënën Interin pa të lënduarit Dries Mertens, Kalidou Koulibaly, Faozi Ghoulam dhe ... Read More

5 rregullat për ta përzgjedhur një bostan fantastik

07/07/2019

Momenti kur pret shalqirin në një ditë të nxehtë vere është thikë me dy presa.Dëshira për zbuluar nuancën e kuqe dhe rrëzëlluese të zemrës mund ... Read More

Nisma për Tribunalin, Veseli takohet me ndihmës sekretarin gjeneral të OKB-së

27/05/2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, pret sot në një takim të veçantë ndihmës sekretarin gjeneral të OKB-së për Evropë, Azinë Qendrore dhe SHBA, ... Read More

Haradinaj: Liberalizim të vizave nuk do të ketë në qershor, lajmet e mira i kemi në vjeshtë

23/05/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk pret që në qershor të ketë liberalizim vizash. Sipas tij e rëndësishme është që Kosova ka ... Read More

Cakaj: Në qershor presim marrjen e rekomandimit për hapjen e negociatave

06/05/2019

Ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj, tha sot se në qershor Shqipëria pret vendimin për hapjen e negociatave të anëtarësimit të vendit ... Read More

Serwer: BE t’ua japë vizat kosovarëve, në këmbim të heqjes së taksës

04/05/2019

Diplomati amerikan, Daniel Serwer, nuk pret që në takimin e 1 korrikut në Paris të arrihet ndonjë marrëveshje e gjerë ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Megjithatë ... Read More

Vallecano – Real Madrid, publikohen formacionet zyrtare

28/04/2019

Real Madrid do të përballet në javën e 35-të në La Liga me Rayo Vallecanon. Rayo Vallecano do ta pret Real Madidin, që ka tri ... Read More

E pyesin për gjininë e foshnjës, kështu përgjigjet Rona Nishliu

28/04/2019

Rona Nishliu po pret të bëhet nënë për herë të parë. Rona Nishliu ditë më parë mbajti koncert për promovimin e albumit të ri me ... Read More