Tag: prezantimi

Si ekranet mund të ndikojnë në peshë dhe dëshirë për të ushtruar

24/06/2019

Që nga prezantimi i iPhone në vitin 2007, përdorimi i tepruar i smartfonëve ka qenë i lidhur me një mori sëmundjesh. Javën e kaluar erdhi ... Read More

Njohësit e çështjeve politike flasin për dëmet që mund të shkaktojë fotografia e shpalosur nga Brovina (Video)

17/05/2019

Prezantimi i fotografisë nga deputetja Flora Brovina për të cilën kishte thënë se është një grua shqiptare që po dhunohej nga forcat serbe në luftën ... Read More

Buffon nënshkruan sot me PSG-në, prezantohet të hënën?

06/07/2018

Mediat në Francë këmbëngulin se Gianluigi Buffon do të nënshkruajë sot (e premte) me Paris Saint-Germain, por prezantimi do të jetë të hënën pasi Les ... Read More

Oda e Mjekëve shpërndan licencat e para

04/06/2018

Oda e Mjekëve të Kosovës sot do të shpërndajë licencat e para për anëtarët e saj , ku gjithashtu do te bëhet prezantimi i sondazhit ... Read More

Kurti: Formati i dialogut më i rëndësishëm se emrat e përveçëm

09/04/2018

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë një prezantimi në Fondacionin “Jean Jaurès” në Paris, shpalosi qëndrimet dhe alternativat e Lëvizjes sa i përket modelit ... Read More