Tag: prezantojmë

Dieta për shtypjen e lartë të gjakut, sheqerin dhe shëndet të veshkave

16/09/2019

 Ndiqni këtë meny dhe rezultatet me siguri nuk do të mungojnëPo ju prezantojmë dietën me oriz, krijues i së cilës është doktor Walter Kempner, ndërkaq ... Read More

Dieta e doktorit me famë për shtypjen e lartë të gjakut, sheqerin dhe shëndet të veshkave: Është e sigurt që heq 7 deri në 10 kg për tri javë!

14/09/2019

Ndiqni këtë meny dhe rezultatet me siguri nuk do të mungojnëPo ju prezantojmë dietën me oriz, krijues i së cilës është doktor Walter Kempner, ndërkaq ... Read More

Pija magjike, një gotë prej saj ul presionin e gjakut

07/09/2019

Sot do ta prezantojmë recetën e pijes së përbërë me limon, hudhër dhe xhinxhër, që ndihmon në zhbllokimin e arterieve, si dhe uljen e shtypjes ... Read More

Flokëve të thinjur u erdhi fundi, vendoseni këtë në kokë për 5 minuta

22/08/2019

Sot do ju prezantojmë me një perime që mund të errësojë mrekullisht flokët tuaja. Bëhet fjalë për patatet. Po, po e dëgjuat mirë! Eksperimentet kanë ... Read More

Të flasësh me qenin tënd nuk është çmenduri, të kupton shumë mirë

02/06/2019

Por në këtë artikull ju prezantojmë me një studim që tregon se qentë janë shumë inteligjentë dhe  madje mund të kuptojnë se çfarë u thua. ... Read More

Bukuroshja kanadeze tregon se çka s’duhet të bëjë kurrë një mashkull gjatë seksit

31/03/2019

Ju prezantojmë Stefanie Knight, një femër superseksi, me të pasme fantastike dhe gjoks joshës.Bukuroshja nga një qytezë e Kanadasë ka filluar modelimin kur ishte ende ... Read More

Ky ushtrim heq dhjamin nga stomaku, shëron dhimbjen në kurriz dhe në ije! (Video)

26/02/2019

Aktivizohen muskujt e stomakut, shpinës dhe të anës së brendshme të kofshëve Sot po ju prezantojmë ushtrimin e thjeshtë, të cilin e propozon Tamayo, ekspert ... Read More

Ushtrimet më të mira për muskujt e barkut që mund t’i bëni në shtëpi

08/01/2019

Po ju prezantojmë dhjetë ushtrime jashtëzakonisht të dobishme të cilat do t’ju ndihmojnë që shpejt të arrini rezultate… Stomak të fortë dhe pllaka të definuara ... Read More