Tag: prezantuar

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

10/09/2019

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur ... Read More

Samsung Galaxy Note 10 do lansohet me 7 gusht?

03/07/2019

Note është platforma tradicionale e Samsung për të prezantuar teknologjinë e re të telefonave. Këtë vit thashethemet flasin për dy numra të ndryshëm, një nga ... Read More

Instagram prezanton aftësinë e shtimit të teksteve të këngëve në Instagram Stories

07/06/2019

Instagram ka prezantuar në heshtje një aftësi të re që lejon përdoruesit të shtojnë tekstet kur ata ndajnë këngët në Storiet e tyre, duke përdorur ... Read More

Mushkolaj: Nëse foto e prezantuar nga deputetja Brovina del e manipuluar, dëmtohet rëndë kauza e Kosovës (Video)

16/05/2019

Analisti Imer Mushkolaj ka thënë se nëse fotografia e prezantuar nga zonja Brovina në Kuvendin e Kosovës është e rreme, do të dëmtohet rëndë kauza ... Read More

Kështu duket nga brenda shtëpia moderne e Afërdita Dreshajt

11/05/2019

15:28 | 11 Maj 2019 15:28 | 11 Maj 2019 Afërdita Dreshaj përmes rrjeteve sociale ka prezantuar shtëpinë e saj. Afërdita Dreshaj ka postuar disa ... Read More

Fanellat e reja të Chelseat po krahasohen me ulëset e autobusit

02/05/2019

Chelsea ka prezantuar fanellat për sezonin 2019/2020. ‘Blutë e Londrës’ kanë prezantuar fanellat e reja që do t’i veshin në sezoni e ardhshëm. Fanellat e ... Read More

Fjalët e para të Edy Reja si trajner i Shqipërisë

17/04/2019

Edy Reja është prezantuar si trajner i Kombëtares Shqiptare. Italiani, gjatë ditës së sotme ka mbërritur në Shqipëri për të marrë drejtimin kuqezinjve, për të ... Read More

Trajneri i ri i Kombëtares mbërrin në Tiranë, sot bëhet prezantimi i tij

17/04/2019

Trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare, Edy Reja, ka mbërritur në Tiranë, për t’u prezantuar si trajner i kuqezinjve. Në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, pasditen ... Read More

Kupa e Amerikës: Brazili prezanton fanellat speciale

10/04/2019

Kombëtarja e Brazilit ka prezantuar fanellat e dyta që do t’i përdorë në Kupën e Amerikës. Kupa e Amerikës këtë vit mbahet në Brazil, dhe ... Read More

Samsung prezanton dy modele të reja

08/04/2019

Samsung ka prezantuar modelin e ri të smatphone që paloset të njohur si Galaxy Fold, së bashku me një seri celularësh 5G Galaxy S10 dhe ... Read More

Kryeministri Rama paralajmëron ndryshime në diplomaci

25/03/2019

Në takimin e zhvilluar sot me studentët, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka prezantuar portalin e transparencës universitare “u-tranparenca.al”. Ai tha se kjo është një ... Read More

Ana Kabashi dhe Nush publikojnë bashkëpunimin e ri “Kqyre ti”, në prapavijë kënga e Dervish Shaqës

22/03/2019

Këngëtarja nga Peja Ana Kabashi dherap-artisti Nush kanë prezantuar për publikun projektin e tyre më të ri muzikor. “Kqyre ti” mban titullin ky bashkëpunim, i ... Read More