Tag: prindër

Në ditët e fundit të shtatzanisë/ Sara Hoxha: Po i vjedh rrobat Ledrit

20/10/2020

Sara Hoxha dhe Ledri Vula  presin dita ditës të bëhen prindër për herë të parë. Në ditët e fundit të shtatzanisë, ajo ka ndarë me ... Read More

Bëhen prindër Arbana dhe Edi

19/10/2020

Arbana dhe Edi bëhen prindër. Prezantuesja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj, regjisori ... Read More

Klea Huta publikon foton e vogëlushit, ja çfarë pëlqen Krid

17/10/2020

Katër muaj më parë, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilin e quajtën, Krid. Pas ... Read More

Na la pa fjalë… Xhensila Myrtezaj bën tatuazhin më të veçantë për Ajkën

16/10/2020

Dy vite më parë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë, ndërsa u bekuan me një vajzë që i vendosën ... Read More

Vajza e Granit Xhakës bën 1 vjeç, futbollisti shpërndan foton e ëmbël

07/10/2020

Një vit më parë, futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë. Ato mirëpritën në jetë një vajzë, ... Read More

Kajan feston ditëlindjen, Ajola ndan foton e ëmbël familjare: Dy udhëtime të plota rreth diellit

07/10/2020

Kryebashkiaku  Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë në tetor të vitit 2018. Ajola solli në jetë ... Read More

Ledri Vula publikon eko-n e foshnjës dhe zbulon kur do të vijë në jetë fëmija i parë: Jom ka des sytë me t’i pa

06/10/2020

Dyshja e njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Blogerja është në ditët e fundit të ... Read More

Chiara Ferragni dhe Fedez, prindër për herë të dytë

01/10/2020

Blogerja Chiara Ferragni dhe këngëtari i njohur Fedez do bëhen sërish prindër për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka bërë publike vetë Chiara ... Read More

“Babai më i mirë në botë”, Elita tregon se çfarë bën Gjiko për vogëlushin e tyre

01/10/2020

Elita Rudi dhe Gjiko, dyshja e dashur për publikun së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmi u konfirmuar nga vetë ata ... Read More

Bëmë mama të të ngjaj, Ajka është një kopje e Xhensilës, këngëtarja jep provat (Foto)

22/09/2020

Dyshja e dashur për publikun, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë dy vite më parë. Në jetë erdhi vogëlushja ... Read More

Së shpejti prindër për herë të dytë, Gjiko dhe Elita zbulojnë gjininë e bebit

21/09/2020

Dyshja e dashur për publikun Gjiko dhe Elita Rudi do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë konfirmuar vetë dyshja ... Read More

Sara tregon vuajtjet  gjatë shtatzënisë, ja çfarë fshihet pas fotove në Instagram

16/09/2020

Dyshja Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen së shpejti prindër të një vajze për herë të parë. Gjatë kësaj kohe Sara ka qenë ... Read More