Tag: PrishtinëGjilan

Vetë-aksidentohet një veturë në magjistralen Prishtinë-Gjilan, lëndohen katër persona

09/05/2019

Një vetë aksident ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan, saktësisht në fshatin Llabjan ku janë lënduar katër persona. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet ... Read More

Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan

16/04/2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Në bazë të fotografive shihet se si një veturë është rrokullisur. Policia dhe autoambulanca ka dal në ... Read More

Aksident trafiku tek liqeni i Badovcit (Foto)

05/03/2019

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 08:00 në magjistralen Prishtinë-Gjilan, konkretisht tek liqeni i Badovcit. Në disa fotografi që ka siguruar Telegrafi nga ... Read More

Dalin rezultatet e ekspertizës, tejkalimi shkaktar i vdekjes së katër anëtarëve të familjes Shala

21/11/2018

Aksidenti mes tri veturave që ndodhi në Mramor në mbrëmjen e 16 nëntorit, përkatësisht në magjistralen Prishtinë-Gjilan u mori jetën katër personave nga familja Shala, ... Read More

Aksident te liqeni i Badovcit, përfshihen dy vetura (Foto)

07/05/2018

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Gjilan tek liqeni i Badovcit. Në aksident janë përfshirë dy vetura ndërkaq nuk dihet nëse përpos dëmeve materiale ... Read More

Aksident afër liqenit të Badovcit, dy të lënduar (Foto)

17/04/2018

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Gjilan, saktësisht afër liqenit të Badovcit, ku si pasojë dy persona ka pësuar lëndime. Aksidenti ka ndodhur ... Read More