Tag: pritet

Futbollisti shqiptar refuzon rinovimin, largohet nga Arsenali me parametër zero

27/10/2020

Shkodran Mustafi ka refuzuar ofertën e Arsenalit për të rinovuar kontratën në “Emirates” dhe pritet të largohet nga “Topçinjtë” me parametër zero në fund të sezonit. 28-vjeçari, ... Read More

Celtic-Milan, formacionet e mundshme

22/10/2020

Formacionet e mundshme: Celtic-Milan, Ajeti pritet të jetë startues. Milani është mysafir i Celticut në ndeshjen e parë të fazës grupore në Ligën e Evropës, ... Read More

Robert Berisha provon veten si moderator, Nora Istrefi e mbështet publikisht

21/10/2020

Në vetëm pak ditë, këngëtari i njohur, Robert Berisha pritet të nisë programin e tij në ‘Klan Kosova’, i titulluar “Robi plaket kur don vetë”. ... Read More

Afërdita Dreshaj në pritje të ëmbël, këngëtarja zbulon gjininë e bebushit

05/10/2020

Afërdita Dreshaj ka ndarë një lajm të ëmbël me ndjekësit e saj, teksa pritet të bëhet nënë për herë të parë. Dy vite më parë, ... Read More

Një tjetër aktore braktis Portokallinë e TCH

19/09/2020

Sezoni i ri i spektaklit të humorit Portokalli pritet të nisë me disa mungesa të mëdha. Emra të njohur nga trupa e aktorëve kanë dhënë ... Read More

FOTO/ Arbana Osmani në ditët e fundit të shtatzënisë, ja si duket moderatorja e njohur

30/08/2020

Arbana Osmani pritet të bëhet nënë për herë të dytë së shpejti dhe trupi i saj ka pësuar ndryshime gjatë shtatzënisë. Por për të gjithë ... Read More

Horoskopi ditor, e diel 12 korrik 2020

12/07/2020

DashiDite shume rutine kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk pritet asgjë e veçante gjate kësaj dite për ata qe janë ... Read More

Sara Hoxha dhe Dj Geek lënë të shkuarës pas, mbështesin këngën e re të Ledrit dhe Dafinës

26/06/2020

“Aman”,  bashkëpunimi i këngëtarëve të njohur Ledri Vula, Dafina Zeqiri e Lumi B, pritet të lançohet më 1 korrik. Treshja ndau me fansat një foto ... Read More

Reali e mori me bujë, futbollisti nuk rikthehet në Madrid as sezonin tjetër

21/06/2020

Real Madridi pritet të mos e rikthejë sezonin e ardhshëm lojtarin e tij të huazuar te Real Sociedadi Martin Odegard. Media spanjolle “AS” raporton se ... Read More

Pas largimit nga Top Channel, Albana Osmani gati për t’u rikthyer në ekran. Ja ku do ta shohim

28/04/2020

Moderatorja e njohur, Albana Osmani pritet të kthehet në ekran shumë shpejt. Gjatë një interviste për emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus, ajo zbuloi ... Read More

Një asteroid sa mali Everest fluturon pranë Tokës muajin që vjen

05/03/2020

Një asteroid me masë afërsisht sa mali Everest po fluturon drejt Tokës dhe pritet të mbërrijë pranë nesh muajin që vjen. Shkencëtarët thonë se nuk ... Read More

Dubai bëhet me hotelin më të lartë në botë

15/01/2020

Dubai që është një qyteti i njohur për ndërtesat e larta, pritet të jetë “shtëpia” e hotelit më të lartë në botë – Ciel Tower. ... Read More