Tag: Pritja

Getinjo pas koncertit në Ferizaj: Para 5-6 vitesh rrija rrugëve të qytetit, më thonin rrugaç

05/01/2020

08:53 | 01/05/2020 Foto: Instagram Getinjo ka publikuar pamje nga pritja që iu bë në qytetin e Ferizajt. Getinjo dhe Mozzik së fundi kanë performuar ... Read More

Apple Watch Seria 5: Mbretëresha e orëve të mençura

24/10/2019

Kur Apple prezantoi orën e vet inteligjente në 2015, pritja qe e vakët dhe disa kritikë pretenduan se nuk do të kishte kurrë suksesin e ... Read More

Gjiko dhe Elita bëhen prindër për herë të parë

20/02/2019

Pritja e ëmbël mori fund! Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, u bënë për herë të parë prindër gjatë ditës së mërkurë. Dyshja ... Read More