Tag: pritje

Xhemi Shehu i zbulon barkun e rrumbullakosur Arbanës

25/06/2020

Ishte vetë prezantuesja Arbana Osmani ajo që zbuloi lajmin se ishte në pritje të ëmbël. Për ditëlindjen e saj dhe të parnerit, Eduart Grishaj ajo ... Read More

“Roza, ngjyra ime e dashurisë së përjetshme”, Olta Boka tregon barkun e rrumbullakosur dhe zbulon gjininë e bebit

15/06/2020

Këngëtarja Olta Boka është në pritje të ëmbël… Pavarësisht se prej kohësh qarkullon lajmi se Olta është shtatzënë, vetëm ditën e djeshme këngëtarja simpatike vendosi ... Read More

Njihuni me çiftin më të veçantë në botë: Burri është shtatzënë 8-muajsh

29/05/2020

Danna Sultana, e cila ka lindur mashkull dhe identifikohet femër, është në pritje të një fëmije me Esteban Landrau, i cili ka lindur femër, por ... Read More

Olta Gixhari nis përgatitjet e para për vogëlushin: Kjo është pjesa që më vdes

28/05/2020

Aktorja Olta Gixhari konfirmoi se është në pritje të ëmbël disa ditë më parë, ndërsa me anë të një statusi la të nënkuptojë se do ... Read More

“Jam në qiellin e shtatë”, rrëfehet për shtatzaninë Gigi Hadid: Kam neps për…

01/05/2020

Dy ditë më parë u përfol se Gigi Hadid është në pritje të ëmbël dhe po e shijon më së miri këtë periudhë. Modelja e ... Read More

Klea Huta i lë të gjithë pa fjalë, publikon fotografinë e ëmbël me barkun e rrumbullakosur

12/04/2020

Moderatorja e njohur Klea Huta është në pritje të ëmbël. Ajo dhe kantautori Elgit Doda për pak muaj do të bëhen prindër të një djali. ... Read More

Ariana Fejzullahu feston ditëlindjen e saj me këtë foto të veçantë

18/05/2019

19:41 | 18 Maj 2019 19:41 | 18 Maj 2019 Ariana Fejzullahu është në pritje të fëmijës së katërt. Ariana Fejzullahu bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ... Read More

De Ligt – Barcelona, ndodh ajo që nuk e priste askush

16/05/2019

13:48 | 16 Maj 2019 13:48 | 16 Maj 2019 Kur të gjithë ishin në pritje të transmetimit të Matthijs De Ligt te Barcelona, ndodh ... Read More

Ish-banorja e ‘Big Brother’, në pritje të fëmijës së parë

13/05/2019

8:59 | 13 Maj 2019 08:59 | 13 Maj 2019 Najada dhe Fationi janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Ish-banorja ... Read More

26 vite pritje për një titull në derbi, Partizani gati për festën e madhe!

12/05/2019

13:06 | 12 Maj 2019 13:06 | 12 Maj 2019 90 minuta që vlejnë më shumë se çerek shekulli. 26 vitet pritje të tifozëve të ... Read More

Kosovarët paguajnë miliona euro çdo vit për viza Shengen

29/04/2019

Në pritje të liberalizimit të vizave, qytetarët e Kosovës vazhdojnë të shpenzojnë me miliona euro nga xhepi i tyre çdo vit për viza Shengen. Shifrat ... Read More

Zbulohet data kur do lansohet ‘PlayStation 5’

28/04/2019

Fansat e PlayStation të cilët kanë qenë në pritje për të parë gjeneratën e ardhshme të konsolës së lojrave të Sony, kapën një grimcë shprese ... Read More