Tag: private

Lllogaritë private në Instagram mund të mos jenë aq të sigurta

17/09/2019

Arsyeja që disa njerëz i vendosin si ‘private’ llogaritë e tyre në Instagram është sepse ata duan që ndonjë i huaj i rastësishëm të mos ... Read More

A na përgjon Instagrami?

03/07/2019

Rrjeti social “Instagram”, aplikacioni i ndarjes së imazheve, nuk i përgjon bisedat private të përdoruesve të saj në mënyrë që t’iu shfaqë atyre reklama të ... Read More

Mungesa e kamerave dëmton sigurinë e qytetarëve dhe hetimet policore

22/04/2019

Pamjet nga kamerat e sigurisë së bizneseve private dhe ato në kompleksin memorial të familjes Jashari në Prekaz, të Skenderajt, u bën shkak për arrestimin ... Read More

I huaj apo shqiptar? Besa tregon se si do e marrë bashkëshortin

20/04/2019

Besa Kokëdhima është ndër të paktat artiste që jetën private e mban larg vëmendjes së medieve. Besa Kokëdhima përveç jetës profesionale nuk komentohet shumë për ... Read More

Adelina Tahiri: Në shtator bëj 5 vite me burrin tim

12/04/2019

Adelina Tahiri ka zbuluar të pathëna rreth jetës private dhe asaj profesionale. Adelina Tahiri ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin ... Read More

Tri shenjat më të zakonshme që tregojnë se burri po ju tradhton

01/04/2019

Një hetuese private nga Australia, ka qenë e ftuar në një radio lokale ku edhe e ka ndarë eksperiencën e saj me zënien në flagrancë ... Read More

Policia mbyll dy ordinanca në Gjilan, ushtronin veprimtari të kundërligjshme mjekësore dhe farmaceutike

25/03/2019

Policia e Kosovës, në kuadër të Operacionit policor “Ordinanca”, ka mbyllur dy ordinanca private për “ushtrim të kunderligjshëm i veprimtarive mjekësore dhe farmaceutike” Në njoftimin ... Read More

Fifi mbulon shtyllën kurrizore me tatuazh domethënës

19/03/2019

Filloreta Kaçka kohët e fundit ka qenë e përfolur për jetën private dhe sentimentale, ku duket se nuk ka asgjë të re. Megjithatë, këngëtarja ka ... Read More

Ndihmë shtetërore për kompanitë private

12/03/2019

12 Mars 2019 / 15:31 Ndihma shtetërore në para e dedikuar për kompanitë private në vend nuk duhet të jetë e pafundme. Injeksioni financiar në ... Read More

Xhensila duket mahnitëse për klipin e ri, kënga titullohet “Sekreti Im”

01/03/2019

Xhensila Myrtezaj mund të jetë duke e shijuar jetën private, por jetën e skenës nuk e ka harruar. Ajo po kënaqet me pushime me bashkëshortin, ... Read More

Xhensila Myrtezaj e lumtur në krahët e Besit në Venecia

27/02/2019

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj po shijon jetën e saj private me bashkëshortin, Bes Kallaku. Dy artistët janë fokusuar shumë në jetën private, duke ndjekur karrierën, por ... Read More

Hailey: Martesa dhe bashkëjetesa janë të frikshme

17/02/2019

Manekinia Hailey Baldwin në shtator të vitit të kaluar në një ceremoni private në Neë York, u martua me Justin Bieber. Ndërsa tash ka thënë ... Read More