Tag: producenti

Do të befasoheni me këtë fotografi, Besim Dina shfaq muskujt

18/05/2019

18:04 | 18 Maj 2019 18:04 | 18 Maj 2019 Moderatori i njohur shfaqet në formë tejet të mirë fizike. Moderatori dhe producenti i emisionit ... Read More

Në hije dhe duke shijuar nga një birrë, Shkumbin Istrefi publikon një imazh të rrallë me Faruk Begollin

21/03/2019

Aktori dhe producenti Shkumbin Istrefi është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme ... Read More

Genc Prelvukaj konfirmon album me Eni Koçin edhe pse ajo nuk ishte në dijeni

17/02/2019

Reperi dhe producenti shqiptar, Genc Prelvukaj, ditë më parë i dha fund beqarisë. Ai i propozoi martesë Eni Koçit, këngëtares nga Shqipëria me të cilën ... Read More

Cricket dhe Yll Limani publikojnë këngën e re “Friday Night”

28/12/2018

Këngëtari Yll Limani dhe producenti Cricket kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Friday Night” titullohet kënga e tij më e re, e cila ... Read More

Producenti Big Bang i propozon martesë të dashurës në Paris: Ajo tha PO

20/12/2018

Arbër Gjikolli i njohur si Big Bang, është producenti i cili fshihet prapa hiteve të shumta të yjeve të estradës. Ai ka bashkëpunuar me emra ... Read More

Rama: Në Kosovë drejtësia nuk i “prek” profilet e larta (Video)

11/12/2018

Producenti i dokumentarit “Korrupsioni, askush mbi ligjin”, Fidan Rama ka thënë se gjatë vizitës në SHBA kanë parë se edhe atje ka njerëz dhe zyrtarë ... Read More

Katër vjet pa Dr.Florin, përkujtohet me mall nga bashkëshortja dhe miqtë e tij të skenës

17/11/2018

Producenti dhe këngëtari i njohur shqiptar, Dr.Flori, u nda nga jeta katër vite më parë. Ai la prapa një karrierë të bujshme në muzikë, teksa ... Read More

Aktori Besart Sllamniku i gatshëm t’ju përgjigjet 20 pyetjeve interesante nga fansat në Instagramin e Telegrafit

02/10/2018

Aktori dhe producenti i njohur, Besart Sllamniku, pas suksesit të filmit “Zonjusha”, do të sjell brenda këtij muaji premierën e filmit “Diamanti”. Ai ka ndarë ... Read More

Martohet Cricket, publikon imazhet e dasmës në rrjetet sociale

01/10/2018

Producenti Donat Prelvukaj, i njohur për publikun si Cricket, është një prej producentëve më në zë të momentit. Prodhuesi i shumë hiteve në tregun muzikor ... Read More

Nile Rodgers: Michael Jackson më shpëtoi nga alkooli dhe droga

21/09/2018

Producenti dhe tekstshkruesi, Nile Rodgers, gjatë karrierës ka punuar me emra të shumtë të muzikës, si Madonna, Michael Jackson, Diana Ross, David Bowie e Daft ... Read More

Drake thyen rekord në top-listën ‘Billboard Hot 100’

18/09/2018

Reperi dhe producenti amerikan, Drake, e ka thyer rekordin e sivjetmë si muzikanti që ka qëndruar më gjatë në krye të top-listës ‘Billboard Hot 100’, ... Read More

Irkenc Hyka sjell baladën “Si Un”

16/09/2018

Producenti dhe këngëtari Irkenc Hyka ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor. “Si Un” mban titullin kënga e tij e re, ... Read More