Tag: programin

Një gotë nga ky lëng dhe çdo qelizë e keqe shkatërrohet

25/08/2019

Një mënyrë ndihmëse për programin e detoksikimit është edhe dieta 24-orëshe, gjatë së cilës nuk duhet të konsumoni asgjë tjetër përveç lëngjeve që përmbajnë selino, ... Read More

Shkatërron çdo qelizë të “keqe” te trupit, lëngu më i paparë i momentit

24/08/2019

Dieta me bazë lëngjetNjë mënyrë ndihmëse për programin e detoksikimit është edhe dieta 24-orëshe, gjatë së cilës nuk duhet të konsumoni asgjë tjetër përveç lëngjeve ... Read More

Instituti EPIK: Në vitin 2018, 1/3 e detyrimeve të MSA-së nuk zbatohen

20/04/2019

Instituti EPIK ka trajtuar programin kombëtar për zbatimin e Marrëveshjes së Stabilizim Asocimi, ku Kosovë në baza vjetore ka pasur regres të vazhdueshëm në numrin ... Read More

Kosova dhe Shqipëria marrin pjesë në programin për shkëmbimin e nxënësve

15/04/2019

Kosova dhe Shqipëria do të marrin pjesë në programin e përbashkët të shkëmbimit të nxënësve mes dy vendeve. Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini ... Read More

Jeta Xhara, gazetare, ka qenë dëshmitare e masakrës së familjes Jashari 20 vjet më parë

26/03/2019

26 Mars 2019 / 21:10 Ajo për “Programin 200” thotë se shumica e viktimave ishin gra e fëmijë. Më pas ushtria serbe para gazetarëve të ... Read More

Xhaferi: Seancën e thirra në bazë të raportit

26/02/2019

26 Shkurt 2019 / 22:27 Kreu i Kuvendit Talat Xhaferi i ftuar në “Programin 200” në Alsat, insiston edhe një herë se, siç ka bërë ... Read More

DJ David Guetta në festivalin “Sea Dance” të Malit të Zi

22/02/2019

Një nga DJ-të më të kërkuar në botë, David Guetta, do të udhëheqë programin e këtij viti në Festivalin e “Sea Dance” në Mal të ... Read More

Rrëfehet 22-vjeçarja nga Tirana e cila punon striptiste

11/02/2019

Në programin “Exclusive”, në Top Channel, 22 vjeçarja nga Tirana, rrëfeu si është ta punosh si striptiste në Tiranë, një punë që e bën prej ... Read More

Futbollistët e Chelseat të irrituar me Sarrin

01/02/2019

Lojtarët e Chelseas thuhet se janë të irrituar me programin intensiv të trajnimit të Maurizio Sarri, ndërsa italiani u kritikua edhe nga tifozët për lojën ... Read More

Çelaj: “Evropa për qytetarët”, mundësi për aplikim në shumë programe të BE-së

17/01/2019

Në trajnimin e organizuar për zyrtarët komunalë për programin e BE-së, “Evropa për qytetarët”, u theksua përkushtimi për forcimin e bashkëpunimit me komuna dhe shoqërinë ... Read More

Pasi u shkurorëzuan në vitin 2003, Rafet El Roman dhe Tugba Altıntop sërish do të martohen

14/01/2019

Ish-gruaja e Rafet El Roman, Tugba Altıntop ishte mysafir në programin “2 Sayfa”. Bukuroshja tregoi disa të pathëna rreth këngëtarit që deri më tani nuk ... Read More

“Programi 200”, Llupevska: Zaevi po bën amnisti selektive

21/11/2018

20 Nëntor 2018 / 23:51 Gazetarja Snezhana Llupevska e ftuar në “Programin 200”, sulmoi haptazi kryeministrin Zoran Zaev duke e akuzuar se ai  po mundohet ... Read More