Tag: projektet

Krenari i ankohet publikisht Luanës: Ik me pushime

04/03/2020

Luana Vjollca na ka treguar në Instagramin e saj angazhimet për projektet e reja që do të sjellë. Por duket se gjithë ky angazhim me ... Read More

Zbulohen detaje të reja nga emisioni i Kiara Titos, ja për çfarë bëhet fjalë

04/02/2020

Moderatorja e njohur, Kiara Tito do të rikthehet së shpejti me një emision të ri ndryshe nga projektet e saj të mëparshme. Pas emisionit të ... Read More

Këngëtarja shqiptare heq dorë nga muzika, ja për kë bëhet fjalë

23/01/2020

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Ahmetaj mori shumë vëmendje me projektet muzikore dhe bashkpunimet e sukseshme.  Mirëpo, u bë një kohë relativisht e gjatë që këngëtarja nuk ... Read More

Gati për tregun e huaj, Samanta publikon në versionin anglisht këngën “Vonë”

22/06/2019

12:59 | 06/22/2019 Samanta Karavella ka publikuar në versionin anglisht një nga projektet e saj. Samanta Karavella sapo ka publikuar këngën “My Heart’s Song, të ... Read More

Era Istrefi nis xhirimet e klipit të ri, duket një kaçurrele atraktive me ndryshimin e ri në pamje

18/01/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi nuk po i ndalet punës për projektet e reja muzikore. Ajo në një intervistë për Telegrafin të dhënë pak ... Read More