Tag: projekti

Lejlekët e bardhë kthehen në Angli për herë të parë pas 600 vjetësh

08/09/2019

Zbatimi i një projekti për mbrojtjen e kafshëve dhe shpezëve në Britani të Madhe ka ndikuar që lejlekët e bardhë të shtohen dhe të përhapen ... Read More

“Dashnoret më trime”, brenda azilit të prostitutave mbi 55 vjeç

30/05/2019

Si pjesë e projekti të saj “Benedcite Desrus, ajo shkoi në Casa Xochiquetzal, vendin ku jetojnë femrat të moshës mbi 55 vjec, të cilat i ... Read More

Dj Khaled, Post Malone dhe Travis Scott bëhen bashkë për këngën e re

20/05/2019

16:38 | 20 Maj 2019 16:38 | 20 Maj 2019 ‘Celebrate’ titullohet projekti i sjellur nga reperët amerikan. Dj Khaled ka publikuar projektin e tij ... Read More

“Tung Tung” thotë Cyanide në këngën e re

12/05/2019

17:38 | 12 Maj 2019 17:38 | 12 Maj 2019 ‘Tung Tung’ titullohet projekti i ri Cyanide. Ditën e djeshme u paralajmërua se sot reperi ... Read More

Skerdi zbulon titullin e këngës së re

11/05/2019

17:58 | 11 Maj 2019 17:58 | 11 Maj 2019 ‘Uzi’ titullohet projekti i ri nga Skerdi që pritet të lansohet sëshpejti Skerdi është bërë ... Read More

Gold AG jep një lajm të rëndësishëm për fansat

29/04/2019

Gold AG ka njoftuar se kur do të publikohet projekti i tij i ri. Gold AG përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur ... Read More

Kënga e re e Fjolla Morinës dedikim për ata që nuk janë më

22/04/2019

Fjolla Morina ka zbuluar disa detaje nga projekti i saj i ri. Fjolla Morina së shpejti lanson këngën e re, ndërsa përmes rrjeteve sociale ka ... Read More

Mes yjeve botëror, në këngën e “Tokës” këndon edhe kjo shqiptare

19/04/2019

Projekti i madh për mbrojtjen e mjedisit që mblodhi emrat më të njohur nga industria e muzikës, sportit dhe aktrimit, ka edhe një këngëtare shqiptare. ... Read More

“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking publikohet në kanalin YouTube

19/04/2019

Projekti i ri i Dhurata Dorës në duet me reperin algjerian tashmë është publikuar edhe në YouTube. Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ... Read More

Ava Max flet shqip në emisione të huaja, shikojeni

13/04/2019

Ava Max është njëra prej këngëtareve më "IN" në tregun e muzikës ndërkombëtare. “Sweet but Psycho”, është projekti me të cilin korri suksese të mëdha ... Read More

Arsyet pse Mbappe s’do të largohet nga PSG-ja

27/03/2019

Projekti i Paris Saint-Germainit i ka dy shtylla kryesore pas vetes: një është Neymari dhe tjetri është Kylian Mbappe.Ylli francez, Kylian Mbappe, u transferua në ... Read More

Post Malone lanson videoklipin e ri “Wow”

21/03/2019

Hip hop ylli, Post Malone, ka publikuar projektin e ri të tij. “Wow” titullohet projekti i reperit të njohur botëror dhe vjen me videoklip të ... Read More