Tag: projektin

Genc Prelvukaj lanson projektin “Lule e Borës”

20/03/2019

Hip hop ylli Genc Prelvukaj ka publikuar projektin e ri të tij. Me tekst e muzikë të vet atij, reperi që është kantautor sjell projektin ... Read More

Uki Latifi po vjen në duet me BimBimman

17/03/2019

Këngëtari i njohur, Uki Latifi, po vjen me projektin e ri. Ai po vjen në bashkëpunim me reperin BimBimma. Kënga po punohet në studion Royal ... Read More

Melinda paralajmëron këngën e re

16/03/2019

Melinda Ademi ka bërë të ditur se është duke e përgatitur projektin e ri muzikor, të cilin do ta lansojë në një të ardhme të ... Read More

Dani publikon baladën e re “Pëllumbeshë”

15/03/2019

Këngëtari i njohur i muzikës së mirëfilltë shqipe, Ramadan Krasniqi – Dani, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Pëllumbeshë” mban titullin kënga ... Read More

Së shpejti projekti i ri nga Uki Latifi

14/03/2019

Këngëtari Uki Latifi do të publikojë së shpejti projektin e ri të tij. Një prej zërave të dashur ka publikuar së fundmi shumë projekte që ... Read More

Tayna shkon në Tajlandë, por nuk zbulon me kë po shoqërohet

14/03/2019

Reperja Tayna ka publikuar mbrëmë projektin më të ri. Ajo nga disa u komplimentua, e nga disa u kritikua për përdorimin e fjalisë që u ... Read More

Protagonisti i deklaratës satirike akuzoi Taynën për mos-aprovim të përdorimit të frazës, reagon menaxheri i reperes

14/03/2019

Reperja Tyna publikoi së fundmi projektin e saj më të ri muzikor “Kce”. Kënga në fjalë është pritur mirë nga fansat, dhe në vetëm 24 ... Read More

Vesa Smolica po bën gati këngën e re, titullohet “Tjetra”

10/03/2019

Vesa Smolica po bën gati projektin më të ri të saj. Këngëtarja atraktive po sjell këngën më të re me videoklip. Titullin ajo e ka ... Read More

Magnituda sjellin versionin akustik të këngës “Kujtimi”

09/03/2019

Grupi muzikor nga Rahoveci, Magnituda, kanë prezantuar për publikun projektin e tyre të ri muzikor. “Kujtimi” mban titullin kënga e tyre, të cilën ata e ... Read More

Shyhrete Behluli për 8 mars publikon këngën e re dedikuar nënës

08/03/2019

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka prezantuar për fansat projektin e saj më të ri muzikor. “Je e vetmja” titullohet kënga e ... Read More

Rick Ross do të publikojë librin e tij me memoare

06/03/2019

Reperi, biznesmeni dhe tashmë shkrimtari, Rick Ross, ka paralajmëruar projektin e ri të tij. Rick Ross pritet që të lansojë memorain e tij më të ... Read More

Pritet mirë projekti i Dafinës, “A e man men” arrin mbi gjysmë milionë për 24 orë

03/03/2019

Dafina Zeqiri publikoi ditë më parë projektin e ri të saj muzikor. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një imazh në rrjetet sociale ku duket sensuale pas ... Read More