Tag: promovimin

Pas zërave për ndarje, Loredana dhe Mozzik këndojnë bashkë në promovimin e albumit

14/09/2019

08:14 | 09/14/2019 Loredana mbrëmë festoi lansimin e albumit të ri. Loredana, për të bërë promovimin e albumit të ri, mblodhi në një vend kolegë, ... Read More

Lenovo lanson telefonin e ri

05/07/2019

Lenovo bëri një punë të shkëlqyeshme në promovimin e telefonit të ardhshëm Z6, nga aftësitë e kamerës deri në listën e plotë të specifikave, duke ... Read More

Panairi i Edukimit më 16-17 prill në Prishtinë

05/04/2019

Panairi i Edukimit është ngjarja më e rëndësishme në vend për promovimin e programeve dhe shërbimeve të çdo institucioni arsimore. Panairi i Edukimit, gjithashtu është ... Read More

Dua Lipa në versionin animacion

05/02/2019

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, pati një paraqitje të veçantë në promovimin e filmit “Alita: Battle Angel”, në Londër. Shqiptarja është interpretuese e ... Read More

Haradinaj: Skënderbeu hero i porosive për të kaluarën, të tashmen dhe të ardhmen e popullit shqiptar

26/01/2019

Kryeministri, Ramush Haradinaj, mori pjesë në promovimin e librit “Portrete të Skënderbeut gjatë shekujve”, të autorit Luan Tashi, ngjarje kjo e organizuar nën patronatin e ... Read More

Revizioni zbulon parregullsi në Agjencinë për Investime të Huaja

17/01/2019

17 Janar 2019 / 15:32 Agjencia për Investime të Huaja dhe Promovimin e Eksportit ka paguar ndihmë shtetërore për investitorët e huaj pa dokumentacion të ... Read More

Rihanna shfaqet teje provokuese në promovimin e koleksionit të bikinive të reja

09/01/2019

Këngëtarja Rihanna ka bërë promovimin e koleksionit të saj më të ri të të brendshmëve “Savage x Fenty”. “Koleksioni i ri i të brendshmëve nuk ... Read More

Përfundojnë punët ndërtimore për rregullimin e Lumit të Likovës

26/09/2018

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Sadulla Duraki, sot do të marrë pjesë në promovimin e përfundimit të punëve ndërtimore për rregullimin e Lumit ... Read More