Tag: propozoi

Pse femrat nuk e bëjnë hapin e parë?

09/04/2019

Femrat: Më shkroi, më propozoi… Meshkujt: Më ktheu, më pranoi… Mënyra sesi komunikojmë mund të ketë ndryshuar për shkak të teknologjisë, por rregullat e flirtit ... Read More

Përse nuk e bëjnë femrat hapin e parë?

15/03/2019

Femrat: Më shkroi, më propozoi… Meshkujt: Më ktheu, më pranoi… Mënyra sesi komunikojmë mund të ketë ndryshuar për shkak të teknologjisë, por rregullat e flirtit ... Read More

Kejt Meri Bërns, ambasadorja e re e SHBA-ve në Maqedoni

08/11/2018

8 Nëntor 2018 / 18:32 Presidenti amerikan Donald Tramp propozoi Kejt Meri Bërns për ambasadore të SHBA-së në Maqedoni. Ajo duhet ta zëvendësojë ambasadorin aktual ... Read More

Emigrantët, gjendja emergjente vazhdohet edhe për një vit

08/11/2018

8 Nëntor 2018 / 15:16 Qeveria propozoi vazhdimin e gjendjes së krizës me emigrantët. Sipas tyre periudhën e fundit është rritur ndjeshëm numri i emigrantëve ... Read More

Ajo ishte në tryezën operative, ku e lindi fëmijën – i dashuri e zë në befasi, i bën propozimin për martesë (Video)

02/11/2018

Një burrë i propozoi të dashurës së tij martesë, pasi ajo kishte lindur fëmijën e saj – duke veshur vajzën e tyre të porsalindur dhe ... Read More

27 prilli, VMRO-DPMNE-ja propozon ligj për amnisti

29/10/2018

29 Tetor 2018 / 18:18 VMRO-DPMNE-ja propozoi ligj për amnisti për zhvillimet e përgjakshme ne Kuvend. Opozita kërkon që me këtë ligj të lirohen të ... Read More

Sot seancë e re për rastin “Trajektorja”

26/10/2018

26 Tetor 2018 / 9:47 Me prezantimin  e SMS mesazheve dhe dëshmive tjera materiale që i propozoi PSP, sot në Gjykatën Penale duhet të vazhdojë ... Read More

Marc Jacobs, 54 vjeç, i propozon të dashurit Charly në Chipotle të New York

06/04/2018

Marc Jacobs i propozoi të dashurit të tij në një restorant të ushqimit të shpejtë, të mërkurën. 54-vjeçari u ul në gju dhe e vuri ... Read More