Tag: Psycho”

Ava Max flet shqip në emisione të huaja, shikojeni

13/04/2019

Ava Max është njëra prej këngëtareve më "IN" në tregun e muzikës ndërkombëtare. “Sweet but Psycho”, është projekti me të cilin korri suksese të mëdha ... Read More

Ava Max me performancë të mahnitshme në “Ellen Show”

12/04/2019

Ava Max është artistja shqiptare e cila së fundmi po shkëlqen në tregun ndërkombëtar. “Sweet but psycho”, është kënga e saj me të cilën arriti ... Read More

Këngëtarja e njohur shqiptare performon në “The Ellen Show”

11/04/2019

E fundit e cila shpërtheu në tregun ndërkombëtar është edhe shqiptarja, Ava Max. “Sweet but Psycho” ishte kënga e cili arrit të ngrinte në majë ... Read More

Shqiptarja Ava Max i gëzohet suksesit të “Sweet but Psycho” dhe mezi pret publikimin e këngëve të reja

20/01/2019

Hiti më i ri i Ava Max, “Sweet but Psycho”, është duke u pëlqyer shumë nga admiruesit e muzikës së saj dhe kjo gjë natyrisht ... Read More