Tag: publikimit

Prokuroria nuk konfirmon se Flora Brovina po intervistohet pas publikimit të fotografisë

17/05/2019

Pas publikimit të fotografisë ku shihet një grua duke u dhunuar gjatë luftës, nga deputetja e PDK-së, Flora Brovina e cila pretendoi se kjo fotografi ... Read More

Prokuroria Speciale do të hap rast në bazë të dëshmisë së publikuar nga Flora Brovina

16/05/2019

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka njoftuar se do të hapin hetim pas publikimit të fotografisë nga deputetja, Flora Brovina, e cila dëshmon për ... Read More

Asim Gashi pas publikimit të fotos së viktimës seksuale në luftë: Këta kriminela meritojnë dënim me vdekje

16/05/2019

15:29 | 16 Maj 2019 15:29 | 16 Maj 2019 Asim Gashi ka reaguar pas publikimit të fotos nga lufta ku një grua shihet duke ... Read More

Të mbijetuarit e dhunës seksuale: Publikimi i pamjeve pa cenzurë, i ka rikthyer kujtimet e tmerrshme të luftës për shumë gra

16/05/2019

Pas publikimit në media dhe rrjetet sociale të fotografisë, e cila paraqet kryerjen e dhunimeve gjatë luftës në Kosovë, QKRMT ka pranuar shumë telefonata dhe ... Read More

Nuk ndalet Stine, së shpejti lanson këngën e re

02/05/2019

Stine së fundi ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore. Pak ditë pas publikimit të projektit “Ti dhe Unë”, Stine ka njoftuar fansat ... Read More

Gold AG i përshëndet fansat nga ky vend

30/04/2019

Gold AG i ka përshëndetur fansat e tij nëpërmjet publikimit të një fotografie. Reperi Arian Agushi dje e ka publikuar projektin e tij më të ... Read More

Nikka së shpejti sjell projektin e ri

30/04/2019

Menjëherë pas publikimit të këngës "Rrena", Nikka ka nisur punën për këngën e re. Nikka përmes një postimi në Instagram ka paralajmëruar projektin e saj ... Read More

Fjalët prekëse të Fjolla Morinës para publikimit të këngës së re

25/04/2019

Fjolla Morina ka emocionuar me fjalët që shkroi para publikimit të këngës së re. Fjolla Morina ka publikuar një fotografi, të cilën e ka shkëputur ... Read More

Mësohet data e publikimit të projektit të ri nga 2Ton

25/04/2019

2Ton ka zbuluar datën e publikimit të këngës së re. 2Ton përmes rrjetit social Instagram, ka njoftuar fansat e tij rreth datës së publikimit të ... Read More

Niil B zbulon datën e publikimit të këngës së re

24/04/2019

Është zbuluar data e publikimit të projektit muzikor “Ciao” nga Niil B. Niil B nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram konfirmoi se ... Read More

Majk dhe Butrinti tregojnë pak nga kënga e re

06/04/2019

Pak orë para publikimit të këngës së re, Majk dh Butrint Imeri kanë treguar pak nga kjo këngë. Majk dhe Butrint Imeri kanë bashkuar forcat ... Read More

Para publikimit të këngës, Era tregon si erdhi deri te bashkëpunimi me motrën

04/04/2019

Para publikimit të këngës, Era tregon si erdhi deri te bashkëpunimi me motrën Nora dhe Era Istrefi këtë muaj lansojnë këngën e re. Motrat Istrefi, ... Read More