Tag: publikisht

Robert Berisha i kërkon falje publikisht ish-bashkëshortes: I kam borxh tërë jetën

29/04/2020

Këngëtari Robert Berisha i ka kërkuar falje publikisht ish-bashkëshortes Nora Istrefit, gjatë një lidhje live në emisionin ‘Shqipëria Live’. Teksa foli për projektin e tij ... Read More

Roberti është rikthyer me Xhesikën? Ja detaji që na bëri të dyshojmë

05/03/2020

Javën e shkuar ishte vetë modelja Xhesika Kadiu që pranoi publikisht lidhjen që ajo kishte pasur me Robert Berishën. Ndër të tjera ajo shkruante se ... Read More

Shpenzoj 15 mijë euro për botox dhe operacione, i dashuri ka një kërkesë

28/12/2019

I dashuri i një gruaje që shpenzoi afro 15,000 £ për operacione plastike iu lut publikisht asaj që të ndalonte për shkak të vëmendjes që mori nga burrat e ... Read More

Noizy ‘sulmon’ keq Olti Currin: Rob i dështum nga jeta

13/06/2019

23:59 | 06/12/2019 Noizy e ka sulmuar publikisht Olti Currin. Një fotografi që Olti Curri e publikoi së fundmi, e nxiti reperin Noizy që të ... Read More

Motra e Rita Orës ka për t’i thënë diçka Bebe Rexhës publikisht

09/05/2019

10:34 | 9 Maj 2019 10:34 | 9 Maj 2019 Elena Ora i ka thënë diçka publikisht Bebe Rexhës. Bebe Rexha së fundmi ka qenë ... Read More

Gashi thotë se dëshiron të martohet me këtë këngëtare 

06/05/2019

14:37 | 6 Maj 2019 14:37 | 6 Maj 2019 Gashi e ka thënë publikisht se dëshiron të martohet me këngëtaren e famshme. Reperi me ... Read More

Dafina Zeqiri në përkrahje të repereve shqiptare

16/04/2019

Dafina Zeqiri është shprehur publikisht në përkrahje të repereve shqiptare dhe thotë se kishte mungesë të tyre. Dafina Zeqiri përmes një postimi në InstaStory, ka ... Read More

Adelina bën testin e inteligjencës, rezultatin e tregon publikisht

15/04/2019

Adelina Tahiri ka treguar publikisht se sa e ka shkallën e inteligjencës, pasi iu nënshtrua testit IQ. Adelina Tahiri ka befasuar me disa postime në ... Read More

Edhe pse e fejuar, këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Një natë me Lorik Canën

02/04/2019

Edhe pse e fejuar, këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Një natë me Lorik Canën Shkenda Dubova ka zgjedhur në mes emrave të njohur. Këngëtarja nga ... Read More

Deputetët e opozitës në Shqipëri publikisht i dorëzojnë mandatet

21/02/2019

Deputetët e opozitës edhe publikisht i kanë dorëzuar mandatet e tyre para qytetarëve protestues.I pari nga deputetët e opozitës që ka dorëzuar mandatin e deputeti ... Read More

Chris Brown nuk e fsheh lidhjen me Ammika Harrisin

22/01/2019

Chris Brown tashmë nuk e ka problem që të shfaqet edhe publikisht në ndeja të ndryshme të dashurën e re. Reperi amerikan është parë teksa ... Read More

Mënyrat e mahnitshme se si agjërimi i përhershëm ndikon në tru dhe në trup

02/01/2019

Yjet si Beyonce dhe Hugh Jackman e kanë pranuar publikisht se ndjekin plane që përfshijnë agjërimin në mënyrë që ta formësojnë trupin. Por, si ndikon ... Read More