Tag: publikohet

Hellblade 2 konfirmohet për PC dhe Xbox Series

25/12/2019

Një zyrtar i Microsoftit ka konfirmuar se titulli Senua’s Saga: Hellblade 2 do të publikohet për PC dhe konzolën e ardhshme Xbox Series X, raporton ... Read More

Fansat le të bëhen gati për hitin e ri nga Lluni

05/07/2019

13:53 | 5 Korrik 2019 13:53 | 5 Korrik 2019 Lluni ka njoftuar se së shpejti publikohet kënga e re. Lluni ka dhënë një lajm ... Read More

Publikohet video e Rita Orës duke kërcyer me këngën ‘Si Bugatti’ të Gjikos dhe Skerdit

01/05/2019

Publikohet video e Rita Orës duke kërcyer me këngën ‘Si Bugatti’ të Gjikos dhe Skerdit Rita Ora e ka 'ndezur' atmosferën me këngën 'Si Bugatti' ... Read More

Publikohet traileri i filmit që bashkoi sërish Jennider Aniston dhe Adam Sandler

30/04/2019

Publikohet traileri i filmit që bashkoi sërish Jennider Aniston dhe Adam Sandler Është publikuar trajleri i filmit të Netflix "Murder Mystery" me protagonistë Jennifer Aniston ... Read More

Gold AG jep një lajm të rëndësishëm për fansat

29/04/2019

Gold AG ka njoftuar se kur do të publikohet projekti i tij i ri. Gold AG përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur ... Read More

Publikohet dokumentari nga aktivitetet e Dua Lipës me refugjatët sirianë në Liban

22/04/2019

Publikohet dokumentari nga aktivitetet e Dua Lipës me refugjatët sirianë në Liban Është publikuar dokumentari dokumentari lidhur me aktivitetet e Dua Lipës në Liban. Këngëtarja ... Read More

“Mirë se t’gjeta moj Kosovë” publikohet nga Gold AG, pjesë e klipit edhe Çun Lajçi

19/04/2019

“Mirë se t’gjeta moj Kosovë” publikohet nga Gold AG, pjesë e klipit edhe Çun Lajçi Gold AG sapo ka publikuar këngën e re me motive ... Read More

Will Smith sjell pamje të reja nga prapaskenat e xhirimeve të “Bad Boys”

19/04/2019

Muaj më parë, Will Smith ka konfirmuar që së shpejti publikohet pjesa e tretë e "Bad Boys". Will Smith së fundi përmes rrjeteve sociale ka ... Read More

Skena të ‘nxehta’ mes femrave në filmin shqiptar “Vulë”

18/04/2019

Publikohet traileri i filmit shqiptar "Vulë". Është publikuar traileri i filmit shqiptar “Vulë”, premiera e së cilit do të mbahet së shpejti në Tiranë, shkruan ... Read More

Dhurata Dora nesër lanson këngën e re

17/04/2019

"Zemër", titullohet kënga e re e Dhurata Dorës. Ky projekt do të publikohet nesër ku Dhurata vjen në bashkëpunim me reperin francez Soolking, shkruan lajmi.ner. ... Read More

Lumi B dhe Skerdi këtë javë publikojnë këngën e re

17/04/2019

Këtë javë publikohet kënga e re e Skerdit me Lumi B-në. Reperi shqiptar, Skerdi ka treguar se këtë javë do të publikohet kënga më e ... Read More

Publikohet pasaporta greke e falsifikuar e grabitësit të vrarë në Rinas

11/04/2019

Publikohet për herë të parë foton e njërës prej pasaportave greke të falsifikuar të Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të vrarë më 9 prill gjatë ... Read More