Tag: publikoi

Miriami flet për këngën e Albanit që i kushtohet nënës së saj të ndjerë: Nuk e kam gjetur kurrë forcën t’i këndoj këto vargje

18/03/2019

Gjatë ditës së diel, Alban Skënderaj e publikoi këngën e re me titull “Plagë në gjysmëshpirt”, ndërsa përmes një njoftimi në rrjetet sociale kishte treguar ... Read More

Për një muaj, 12 milionë klikime në klipin “Kujtime” nga Capital T

14/03/2019

Capital T publikoi muaj më parë atë që të do të ishte kënga më e mirë e këtij fillim viti. “Kujtime” u pëlqye tej mase ... Read More

“Të faleminderit që të kam”, Tuna me fjalë të mëdha për Yll Limanin pas publikimit të “ForTunas”

14/03/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna, është në prag të publikimit të albumit të ri. Tuna publikoi albumin e ri “ForTuna” me një koncert në Filharmoninë ... Read More

Protagonisti i deklaratës satirike akuzoi Taynën për mos-aprovim të përdorimit të frazës, reagon menaxheri i reperes

14/03/2019

Reperja Tyna publikoi së fundmi projektin e saj më të ri muzikor “Kce”. Kënga në fjalë është pritur mirë nga fansat, dhe në vetëm 24 ... Read More

DASH: Mosndëshkimi mbetet problem në Shqipëri

13/03/2019

Të mërkurën, Departamenti amerikan i Shtetit publikoi raportin mbi të drejtat e njeriut në botë. Në pjesën për Shqipërinë trajtohen një numër çështjesh. Mosndëshkimi mbeti ... Read More

Tayna së shpejti me këngë të re, shfaqet atraktive nga xhirimet

09/03/2019

Reperja e re Tayna duket se nuk po ndalet në aspektin e prurjeve të reja muzikore. Javë më parë, ajo publikoi këngën e saj më ... Read More

Pritet mirë projekti i Dafinës, “A e man men” arrin mbi gjysmë milionë për 24 orë

03/03/2019

Dafina Zeqiri publikoi ditë më parë projektin e ri të saj muzikor. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një imazh në rrjetet sociale ku duket sensuale pas ... Read More

Capital T: Kënga “Kujtime” po bëhet çdo ditë e më e mirë

26/02/2019

Para dy jave e publikoi këngën më të re të titulluar “Kujtime” dhe u mirëprit prej fansave. Bëhet fjalë për reperin shqiptar, Trim Ademi, i ... Read More

“Ring, Ring” nga Tayna arrin mbi një milion për katër ditë

20/02/2019

Tayna publikoi së fundmi videoklipin e saj më të ri. “Ring Ring” titullohet projekti i ri i publikuar nga Tayna me videoklip. Për këtë projekt, ... Read More

Mozzik me veshje jo aq të shtrenjta në videoklipin e ri

15/02/2019

Hip hop ylli Mozzik publikoi ditë më parë projektin e tij më të ri në bashkëpunim me gruan e tij, Loredanën. Dyshja që kanë një ... Read More

Enca provokon me të pasmet, ndërsa lë një mbishkrim kontrovers në Instagram

08/02/2019

Këngëtarja Enca Haxhia, para një jave publikoi projektin e saj më të ri muzikor. “Balad” mban titullin kënga e saj e re, e cila është ... Read More

Transparency International: Shqipëria kthim prapa në luftimin e korrupsionit

29/01/2019

Organizata ndërkombëtare Transparency International (TI), publikoi të martën Indeksin e Perceptimit të Korrupsionit për vitin 2018, i cili thekson se dështimi i vazhdueshëm i shumicës ... Read More