Tag: publikojë

Mario Dedivanoviç komplimenton grimin e Sellmës në fytyrën e Era Istrefit

19/03/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, në pak ditë do të publikojë klipin e saj më të ri në bashkëpunim me motrën e saj, Norën. ... Read More

Së shpejti projekti i ri nga Uki Latifi

14/03/2019

Këngëtari Uki Latifi do të publikojë së shpejti projektin e ri të tij. Një prej zërave të dashur ka publikuar së fundmi shumë projekte që ... Read More

Dukja e Taynas në projektin e ri

11/03/2019

Derisa është në përgatitje të projektit të ri muzikor, Tayna vazhdon të publikojë fotografi nga dukja e saj në videoklipin e ri. Reperja e shumë ... Read More

R-Jan së shpejti vjen me klipin e ri

03/03/2019

Reperi i ri prishtinas, R-Jan, do të publikojë së shpejti videoklpin e tij të ri. Reperi mjaft i pëlqyer nga të rinjt ka gati projektin ... Read More

Tuna konfirmon albumin e ri, “Fortuna” publikohet në mars

02/03/2019

Këngëtarja shqiptare, Altuna Sejdi – Tuna, do të publikojë në mars albumin e saj më të ri. Së fundmi bukuroshja ka qenë e zënë në ... Read More

Majk paralajmëron projektin e ri: Ka të bëjë me jetën time, besoni në ëndrrat tuaja

21/02/2019

Hip hop ylli, Majk, është gati që të publikojë projektin e ri. Këngëtari ka paralajmëruar kohë më parë atë që ai e cilësoi si projektin ... Read More

Cliqme do të publikojë për 11 vjetorin e pavarësisë versionin rep të këngës “Mora Fjalë”

16/02/2019

Reperi Cliqme do të publikojë shumë shpejt projektin e ri. Së paku kështu ka konfirmuar reperi në rrejtin social Instagram. Reperi afrikan që njihet për ... Read More

Sinan Hoxha me bashkëshorten e tij, Andrrën në klipin e ri

12/02/2019

Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha, do të publikojë së shpejti projektin e tij më të ri muzikor. “Luje luje” mban titullin kënga e tij e ... Read More

Azet publikon projektin e ri “Wenn die Sonne Untergeht”, arrin mbi një milion për një ditë

19/01/2019

Azet ka vazhduar të publikojë projekte të reja muzikore. Reperi shqiptar me famë mbarë evropiane nuk ka treguar shenja të ngadalësimit në vitin 2019. Ai ... Read More

Dua e entuziazmuar për projektin e ri muzikor, sjell pamje nga prapaskenat e xhirimeve të kolonës zanore të filmit “Alita”

11/01/2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Bëhet fjalë për ... Read More

Dani së shpejti me projekt të ri solo

30/12/2018

Një prej zërave më të shquar, Ramadan Krasniqi – Dani, do të publikojë projektin e ri. Këngëtari legjendar i muzikës qytetare shqiptare që së fundmi ... Read More

E lidhën dhe e hodhën në det për të vdekur, dalin mesazhet e fundit të vajzës greke

21/12/2018

Shtypi grek vazhdon të publikojë detaje të reja lidhur me ngjarjen e rëndë në ishullin Rodos, ku janë të përfshirë shqiptari Aleksandër Luca dhe shoku ... Read More