Tag: publiku

Pas të sharave që ia ka bërë, çfarë mendimi ka sot Stresi për Noizyn

01/11/2019

11:32 | 11/01/2019 Stresi ka shprehur mendimin e tij për Noizyn. I gjithë publiku shqiptar dinë rivalitetin mes Noizyt dhe Stresit gjatë viteve, ku reperët ... Read More

Profili i Instagramit të Ariana Fejzullahut mban emrin e një mashkulli turk 

06/05/2019

10:07 | 6 Maj 2019 10:07 | 6 Maj 2019 I gjithë publiku janë habitur me atë se çfarë i ndodhi bashkëshortes së Ermal Fejzullahut. ... Read More

Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi “Nuk e di”

20/04/2019

Nora dhe Era Istrefi dje lansuan këngën e re "Nuk e di". Ky projekt u prit dhe u pëlqye nga publiku, madje më së shumti ... Read More

Sa para fiton për një koncert? Kjo është përgjigja e Greta Koçit

04/04/2019

Këngëtarja, Greta Koçi është mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo së fundmi i është përgjigjur ndjekësve në disa pyetje në llogarinë e saj personale, ... Read More

Kujt po i kërkon falje Luana Vjollca?

28/03/2019

Prezantuesja dhe këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, është shumë e pëlqyer nga publiku. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku edhe ka shumë ndjekës.Në ... Read More

Eliza Hoxha për Festivalin e RTSH-së: Fituesi dihet tri ditë para natës finale

27/03/2019

Vlerësimi i këngëtarëve në festivalet shqiptare vihet çdo herë në pikëpyetje nga publiku, e madje edhe nga vet artistët pjesëmarrës.Dëgjojmë shpesh deklarata që fituesit dihen ... Read More

Capital T: Nuk mund të qëndroj pa bërë ushtrime edhe nëse jam jashtë shtetit

23/03/2019

Reperi i njohur Capital T është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e shumta të tij. Ai ndan çdo ditë me fansat fotografi ... Read More

Zaimina Vasjari jep dorëheqje nga muzika: Nuk do të rikthehem më

19/03/2019

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari, ka qenë shumë e dashur nga publiku për vite me radhë për këngët e saj. Ajo e nisi karrierën në ... Read More

Tayna publikon fotografi atraktive nga pushimet në Tajlandë, prezanton prindërit

16/03/2019

Reperja shumë e pëlqyer nga publiku, Tayna, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi. Ajo ka zgjedhur shtetin e largët, Tajlandën, për ... Read More

AKE: Për stilografë me cirkon presim ofertë nga 165 denarë për copë

12/03/2019

12 Mars 2019 / 12:54 Agjencioni për komunikime elektronike me njoftim deri te publiku ka sqaruar informacionet që janë plasuar në mediet vendase, në lidhje ... Read More

Interesim i pabesueshëm për albumin “USA” të PINT, dërgesat e albumeve në shtëpitë e adhuruesve edhe gjatë vikendit

22/02/2019

Albumi “United State of Albania” është pritur jashtëzakonisht mirë nga publiku me një rekord kërkesash në drejtim të faqez zyrtare PINT.al për porosi të albumit ... Read More

Rikthehet Vlera Kastrati, këngëtarja e hitit “Shi bie në Tiranë”

21/02/2019

Këngëtarja Vlera Kastrati njihet nga publiku për këngën “Shi bie në Tiranë”, që ajo kishte kënduar bashkë me këngëtaren  Fitnete Tuda në vitin 1995. Këngëtarja ... Read More