Tag: publikua

Zbulohet misteri i fluturimit të veturave

06/06/2020

Fuqia mbinatyrore ishte njëra prej teorive që qarkulloi në internet kur u publikua një video në të cilën tri vetura fluturonin në ajër nga një ... Read More

Arilena Ara nuk e ka aspak problem të shfaqet pa grim 

12/05/2019

10:57 | 05/12/2019 Arilena Ara ka publikua foto e pa grimuar. Këngëtarja Arilena Ara e ka dëshmuar edhe njëherë se nuk e ka aspak problem ... Read More

Kosova pa mina më 2024

04/04/2019

Forca e Sigurisë së Kosovës ka shënuar Ditën ndërkombëtare të Deminimit, me ç’rast u publikua Plani Strategjik i Deminimit për 2019-2024, në mënyrë që të ... Read More

PSG-ja i dërgon mesazh të qartë Real Madridit për Neymarin dhe Mbappen

27/03/2019

Paris Saint-Germaini e ka publikua sot afishen për fushatën sezonale të tiketave për sezonin e ardhshëm, duke ia dërguar një mesazh të qartë Real Madridit.Fytyrat ... Read More

Fjolla Morina thumbon Tunën: Ajo ka probleme me të gjithë

13/01/2019

Këngëtarja Fjolla Morina bëri bujë kohë më parë kur u publikua lajmi se gjatë një prezence televizive të saj ajo tha se nuk do të ... Read More

“27 prilli”, sigurimi i Veljanoskit kishte siguruar ujë për dhunuesit

25/10/2018

25 Tetor 2018 / 12:33 Videoja, e cila u publikua sot në Gjykatën Penale në seancën e re të 27 prillit, tregon se si roja ... Read More

Në gjykatë u publikua videoja e “mitmarrjes”

30/04/2018

30 April 2018 / 15:42 Video materiali për rastin “Mitmarrja” nuk u publikua haptas. Pa gazetarë, në gjykatë incizimin e ndoqën vetëm kryeministri Zoran Zaev, ... Read More